Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egy roma sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy roma sráccal?

Figyelt kérdés
A "kikupálódott" fajta. Öltöny, menő kocsi, üzleti szférában dolgozik. És úriemberként is viselkedik. Csak valahogy azért zavar a származása, mert a bőrszíne alapján nagyon látszik...
2012. ápr. 6. 16:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Össze ne jöjj vele! Még ha normálisnak látszik is, 99% h nem az. Ha öltönye és menő kocsija van, akkor meg főleg, nagystílű maffiózó lehet. A putriscigányokhoz képest annyi a különbség, h ha szakítasz vele, nem saját kezűleg fog félholtra (vagy esetleg agyon) verni, hanem mást küld rád.
2012. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

üzleti szférában dolgozik.


az biztos, végülis pécsen is csak a romáknak vannak menő sportkocsijaik , vajon mit dolgoznak? rossz ötlet˘^

2012. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
nem
2012. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem, soha. Max egy olyannal, akinek valami nagyon távoli rokona az, de nem látszik a viselkedésén, sem a kinézetén.
2012. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
én azért nem, mert a házassággal családot is választasz, a többi családtagja is rendes?
2012. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
És az is zavarna, aki a napozástól nagyon barna? Amúgy a fehér is egy szin. A viselkedésnek jobban kéne számítania. Az a lényeg.
2012. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Pesti vagyok, nem pécsi, azt nem tudom ott hogy van. :)
2012. ápr. 6. 16:08
 8/27 anonim ***** válasza:
60%
Én nem! Biztosan vannak rokonai,akiről nem tudsz mindent,vagy távoli unokatesók...stb...
2012. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

volt cigány fönököm, gazdag volt merci stb, de nem maffiozo, mégse volt szimpatikus mert ahogy mások mondták nem elég hogy üzletember de még a cigányvér is meglátszik az üzleteiben.....



az a kikupálodott fajta se mindegy hogy melyik értelemben kupálodott ki, meg hogy miből van a pénze (milyen az az üzleti szféra) de ha a normális nem alvilági üzletből származik (pl bankban fiók vezető, vagy ilyenek) akkor semmi baj nincs vele..

2012. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom így rögtön, hogy nem járnék vele, engem nem érdekel, ki honnan származik, inkább megismerem az embereket egyenként, mint hogy megítéljem őket abból, hogy milyen csoporthoz tartoznak. Megnézném a viselkedését, a beszédét. Nem csak ahogy velem viselkedik, hanem ahogy másokkal, pl. a családjával, a beosztottjaival (gondolom, vannak neki) meg úgy általában az emberekkel beszél. De ezekre úgy általában minden fiúnál odafigyelek, akivel lenne lehetőségem összejönni.


Amúgy én azt látom ebben a kérdésben, hogy kizárólag a pénze érdekel az illetőnek. Ha nem így lenne, biztosan nem érdekelne a bőrszíne vagy a származása, csak arra koncentrálnál, hogy őt magát mint egyént megismerd. Ha pedig igazam van, akkor ne járj vele!

2012. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!