Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezek után mit gondoljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezek után mit gondoljak? Ti mit hinnétek?

Figyelt kérdés

ma találkoztam egy sráccal. én azt hittem tök jól elvoltunk erre este mikor beszéltünk előadta h milyen szépek a szemeim meg milyen csábítóak, azon gondolkozott h vajon mikor kapom le vagy ő engem, mert h úgy néztem. stb. de h külsőre kicsit csalódott mert ő vékonyabbnak gondolt (pedig nem vagyok vmi fúú de kövér csak nem vagyok pálcika) . meg azt mondta h legközelebb ne úgy találkozzunk h munka után, mert h lehet fáradt voltam és emiatt szótlanabb. és ez a csönd neki nem jön be. de mondtam neki h örüljön neki h legalább annyit beszéltem mert én ilyenkor így elsőre mindig zavarban vagyok és alig tudok megszólalni. ehhez képest viszont nagyon sokat beszéltem.


én 18/L ő 19/F


2012. jún. 27. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:

"azon gondolkozott h vajon mikor kapom le vagy ő engem, mert h úgy néztem."


Mi olyan nagy dolog abban,ha lefényképezitek egymást?

2012. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jajj xĐ


csókra gondolt :)


bocsi ha kétértelmű volt

2012. jún. 27. 23:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Azthittem ez a "lekapni" 16 éven aluliak szóhasználata. :)


De igazából miről mit gondolj? Mivel kapcsolatban mit? Leírtad mi történt, de mit vársz tőlünk?

2012. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy s.ggfej. Szóltam előre.
2012. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a probléma? Majd feloldódsz, idő kérdése...
2012. jún. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csávókám se ért a nőkhöz túlzottan... Nem feltétlenül f.sz, de azért könnyen meglehet. Figyelj rá oda, ne okozzon csalódást.
2012. jún. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!