Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze költöztem a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze költöztem a párommal, az ő házába. Az emeleten van egy szoba amihez állitása szerint nincs kulcsa. Nem hiszek neki. Ti hinnétek?

Figyelt kérdés

Két éve költöztünk össze, a házba 4 szoba van 3 fent amiböl az utlsó mindig zárva van. Azt mondja, hogy már rég nincs meg a kulcs és amugyis üres. Egyszer láttam hogy a redönyt meg mozgattát, de azt mondta képzelödök.

A barátnömmel megbeszéltük feltörjük a zárat, de hamarabb haza jött, nem sikerült, lebuktunk, összevesztünk, haza mentem a szüleimhez. Ő azt mondja nem hiszek neki és ugy gondolom titkol valamit.Aztán kibékültünk mert megigérte hogy hív egy lakatost és megmutattja hogy üres a szoba. Persze csak igéret volt, azóta se történt semmi. Velem van a baj? Hagynom kellene?


2012. máj. 24. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/130 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd, valoszinuleg csak a gonosz es sulyosan fogyatekos ikertestveret rejtegeti...
2012. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/130 anonim ***** válasza:
Amugy ajanlom figyelmedbe a Skeleton Key c. filmet!
2012. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/130 anonim ***** válasza:
Meg a Ghymes tizedik c. dalat: http://www.youtube.com/watch?v=3z9FSFiZi8Y
2012. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/130 anonim ***** válasza:
92%
Nem veled van a baj mond meg neki hogy te nem tudsz lenyugodni amig nem tudod hogy a szoba tényleg üres e igy hivsz te magad egy lakatost... és nézzük meg mert ha arra vársz hogy ö hivjon egyet abból nem lesz lakatos
2012. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/130 anonim ***** válasza:
86%

gyerekes dolog...

ugyan mit rejtegetne ott? mit vársz, hogy az előző feleségei holttesteit rejti az ajtó?

de ha annyira érdekel, akkor szedje szét a zárat és már be is jutottatok(10 percig nem tart szétszedni és összerakni csavarhúzóval)

2012. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/130 anonim ***** válasza:
94%
hát engem érdekelne az tuti
2012. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/130 A kérdező kommentje:
Próbáltam de nem lehet hiába szedem le a felső részét az ajtóban még mindig ott a zár beljese szt nem tudom kiszedni. Az anyukája is azt mondta hogy üres, és ne foglalkozakk vele. De én láttam hogy a redönyt egyszer felhuzhatták.
2012. máj. 24. 12:49
 8/130 anonim ***** válasza:
91%

Nem veled van a baj és nem kéne hagynod.

Nem leselkedik rád veszély, nagy valószínűséggel jobban megismerheted a párod akkor, ha beenged végre abba a szobába.

Egyébként az ekézők figyelmébe ajánlom a Fritzl és a Wagner eseteket, ahol a környéken senki sem tudott ezen emberek tetteiről. Nem mintha ezzel magyarázni akarnám a kérdező -jogos- kíváncsiságát.

Kérdező: nyilván nem történik semmi, ha te nem szorgalmazod!

2012. máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/130 anonim ***** válasza:
94%
baeteg vazz ....lehet ,h az áldozatait késziti elő a fináléra abba a szobába pl megnyúzza őket ,babákat készít belőlük stb..stb..persze ettől még lehet aranyos ,kedves ember csak alter a hobbia
2012. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/130 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ha nem lenne ott semmi már rég megmutatta volna,ne hagy annyiban.

A mai világban sajnos minden előfordulhat.

2012. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!