Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem most megy le az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem most megy le az új nőjével a Balatonra. Írjak neki fészbukon, hogy amúgy csupán 8 pasival csaltam meg a kapcsolatunk során?

Figyelt kérdés
Szeretnék odaszúrni, szakítás után rengeteg minden kiderült és 5 évet húztam le vele. Szóba sem áll velem, semmi, sőt aljas ember nagyon. Odaszúrjak szerintetek?
2012. jún. 28. 07:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Mármint ez tényleg így volt, vagy ezt hazudnád neki, hogy fájjon?


Mert, ha előbbi akkor milyen jogon nevezel mást aljasnak, ha utóbbi, akkor meg nagyjából hasonló a helyzet; a megcsalás téged minősít és nem feltétlenül őt. Tehát még jobban is érezheti magát, hogy micsoda egy ... vagy, és, hogy jó döntés volt otthagyni.

2012. jún. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel inkább ne... Ha nem szól hozzád, akkor valószínűleg nem is érdekli. Tudom, hogy dühös vagy, de gondolj csak bele: az, hogy megcsaltad, és főleg az, hogy 8 másik pasival, csak téged jellemez. Ne haragudj, de ez az igazság! Ne égesd be magad! Sokat csalódunk az évek során. Mikor szakított velem az exem, akkor én is piszkálódtam, de én nem csaltam meg őt, illetve nem másik illető miatt szakítottunk! Nem éri meg! Majd idővel túlteszed magad rajta! Menj és bulizz! 20/N.
2012. jún. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igaz és én hagytam ott őt. Ahogy kimondtam a szakítást elengedte magát, fingott, büfögött hangosan és elfolyt a székben. Én keretek közé zártam, legyen normális. Azóta igen sok víz lefolyt a Dunán, mint kiderült utánam rögtön lett nője, más embereknek elhordott mindenfélének. Kértem, hogy üljük be valahova és igyunk meg valamit, kössünk békét és beszélgessünk egy utolsót. Ő nem. 2 hónapja hozzá sem szólok. Van még 1-2 dolog a háttérben. Én csak azt akarom, hogy fájjon neki valami, úgy mint nekem... Soha senkit nem engedek közel magamhoz, erre ő szakítást követően hátba vágott..
2012. jún. 28. 07:35
 4/22 anonim ***** válasza:
Te meg a szakítás előtt basztál ki vele azzal, hogy 8x megcsaltad. Szerintem hagyd őt békén, semmi közöd már az ő életéhez.
2012. jún. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Ezzel NEM neki "szúrnál oda", hanem csak magadat járatnád le.
2012. jún. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Hazardteam ***** válasza:
80%
Szép is a "szerelem".. akarom mondani, amit ezek annak hisznek/hittek. Sssszzzááánalom
2012. jún. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, ezt fegyverként használná ellned! Biztos már most is le ribizik téged a barátai előtt, akik most hallgatják ezt, de csak mert tudják, hogy most szakítottatok.

De ha ezt megtudják, rögtön te leszel a környék K-ja. Hidd el, az fáj neki, ha szép maradsz, törődsz a testeddel, sokat lát mosolyogni az utcán, és kedvesen viselkedsz. Peregjen le rólad minden, emelkedj feljebb a gyerekességén!

2012. jún. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ha megcsaltad 8x, akkor mégis mit vársz? Hogy majd jó barátok lesztek? Hagyd szerintem őt békén és inkább hallgass! Magadnak teszel vele jót, ha nem szólsz! És, ha lehordott másoknak mindennek, ahogy írtad, jogosan tette. Nem hiszem, hogy hazudott, ha csaltad! Senki sem érdemli meg, hogy megcsalják! Miért csaltad meg? Ha bírtad a bűnt, akkor most bírd a bűnhődést is!
2012. jún. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

5 év alatt csak 8x??

amatőr vagy

2012. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Mondjam ,hogy mi vagy?

Amellett,hogy gyerekes?

Csodálkozol amiért nem áll szóba veled? És még ő aljas? Ne röhögtess már. Húzd meg magad és ne kerülj a szeme elé.

2012. jún. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!