Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem most megy le az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem most megy le az új nőjével a Balatonra. Írjak neki fészbukon, hogy amúgy csupán 8 pasival csaltam meg a kapcsolatunk során?

Figyelt kérdés
Szeretnék odaszúrni, szakítás után rengeteg minden kiderült és 5 évet húztam le vele. Szóba sem áll velem, semmi, sőt aljas ember nagyon. Odaszúrjak szerintetek?
2012. jún. 28. 07:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%

fingott büfögött meg elfolyt ?

azta...

te mekkora egy cafka dög lehetsz

2012. jún. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
8-szor? Édes istenem.. :)Hány km van benned? Jól le lehet már harcolva a karosszéria... Szerintem undorító vagy, inkább bújj el, hozzá ne merj szólni, mert így kiderülne, mekkora riherongy vagy! Csak magadat járatnád le (bár így is ország-világ röhög meg szán téged most gyakorin). :)
2012. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%

ekkora tapló cselédet, riherongy, pfhúúúúújjjjj


szemed közé köpnék te undorító szajha

2012. jún. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Csak a 6-os és a 8-as válaszolót értékeltem pozitívan.

6-os: lehet igazad van. Elsőként volt bennem az, hogy új és szebb ruhákat viselek, nőiesebb leszek. Az exem zenész, neki az kellett, hogy rockeresen öltözzek, de én gyűlöltem a szegecseket, a zenekaros pólókat. Amióta kiléptem végre volt olyan napom (nem is egy), hogy egy darab fekete színű rongy nem volt rajtam. Furcsa, de fantasztikus érzés volt :)


8-as: mentségemre, volt akivel több ideig húztam :D Egyik már a szüleinek is bemutatott, mint aktuális barátnőjét :D Ciki volt, mert nem számítottam rá :D

2012. jún. 28. 10:36
 15/22 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd csak el, meg is érdemled, hogy elterjedjen rólad milyen ember vagy, mert hogy elhíreszteli majd, abban biztos lehetsz.

Azért 8szor... ez nem csak véletlen alakul így, milyen egy jellemtelen ember vagy, hihetetlen.

2012. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ja hát a barátaim mind tudják, stb. stb. Együtt buliztak, söröztek, senki nem köpött be :) Jók a barátaim ;) A 8-ban egy lány is benne van, exemnek közeli ismerőse :D Csak a lánbyt sem árultam el, mert azt is megcsalásnak tekinti, ha saját nemmel szórakozom...
2012. jún. 28. 13:25
 17/22 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem vagyok jellemtelen :) Amúgy exem tapló, életképtelen volt, zenekari ügyekben is alulról toltam őt felfelé, sőt nem egyszer intéztem zenekari buszt, ha vidéken volt koncert. Valamint rengeteg pénzem belement a kapcsolatba, a saját dezodorját képtelen volt megvenni és magammal vittem egy külföldi túrára is a magam zsebéből. Mindezért cserébe azt kaptam, hogy neki nem kell gyerek, amíg nincs saját ház, 2 millió a zsebében és saját gépjármű egy minimum nettó 200 ezret fizető munkahellyel. Házasság csak vagyoni szerződéssel és nuku templom, pedig az ő vagyona -5 millió forint a banknál :DDDDD Csak akkor volt igazán kedves, ha szex kellett.. Mindent megadtam neki és most más nője van, én ne zaklassam. Annyit kértem, hogy egyszer beszélgessünk!!!!
2012. jún. 28. 13:33
 18/22 Hazardteam ***** válasza:
21%
hehehe ez derosszúvan összverakva:DD ámberek hisziteké eztet hö? Osztá aza nyóc is se nyócvót iga? vót az tán tizenhat is te rima iga? Énbiza akóse fekünnék összve véled ha ikarusztot hajtaná fő neköm öraganyám lilabugyogójába mer ojjan művelt vagyol min akin végigment vón egy nehízeke meg egy regiment disznyócsorda té cudar fehírnép te. oszójjá helyedre osztá pihennyé ne óbégass itten
2012. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ment a negatív értékelés
2012. jún. 28. 15:13
 20/22 anonim ***** válasza:
8. vagyok. Ha ilyen tahó volt, akkor miért nem szakítottál vele azonnal? Nem értelek! Én egy ilyen csóró alakkal már ki sem kezdek, nem hogy majd még én pénzeljem a tehetség(telenség)ét! Gondolom normális munkája sem volt és iskolai végzettsége se... De itt is, te voltál a hülye, már ne is haragudj. Minek tűrted?!
2012. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!