Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mért csinálják egyes nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mért csinálják egyes nők, hogy mindig úgy lépnek le, hogy már van másik? Ha valaki nagyon hajt rájuk azok meg is kapják? Mindegy, csak soha de soha ne legyenek egyedül, mindig kell valaki melléjük?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában azok a nők egyedül nem érzik magukat arra képesnek,hogy kilépjenek a kapcsolatukból,ezért keresnek maguk mellé egy férfit,akibe kapaszkodhatnak.
2012. jún. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
leírtak alapján nem irigylem azt a másikat
2012. jún. 28. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Életem első kapcsolatából én is így szálltam ki. 5 évig voltam azzal a sráccal, de már az utolsó egy évben nagyon éreztem ,hogy nem illünk össze. Én 5 évvel voltam fiatalabb, neki is más elképzelései voltak és nekem is. Neki kényelmes volt úgy lenni a nagy semmiben, nekem közben kialakultak a terveim. Ahhoz, hogy tudjak lépni, sokat segített, hogy megismerkedtem valakivel. Igaz, nem maradtam sokáig a másodikkal, nem is fűztem hozzá nagy reményeket, de legalább segített, hogy meg bírjam tenni a már rég eltervezett lépést. Nem tudom más hogy van ezzel, nekem gyengeségemből kifolyólag kellett egy harmadik. Már 13 éve élek boldogan azzal, aki a férjem lett és örülök, hogy így alakult.
2012. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez így van. Sok nő csak akkor érzi magát értékesnek, ha van valaki mellettük.Na meg így könnyebb is kilépni egy kapcsolatból. Talán helytelen, de ez igaz.
2012. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Papmpafű válasza:
Legtöbb esetben ez így történik...bebiztosítják magukat egy új partnerrel, aztán szakítanak az előzővel!Azt akarják magukkal meg a környzetükkel is elhitetni, hogy ők igenis nagyon kapósak! Ezzel meg van oldva az indokás is az ex felé, ezáltal hogy jobbat talált!Vannak nők, akik nem érzik magukat teljes értékűnek, ha nincs egy férfi az életükben, elég gyakran mindegy a személye, csak LEGYEN!
2012. aug. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!