Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy koncerten láttam egy elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apanacsi kérdése:

Egy koncerten láttam egy elég szép lányt Hogy tudnám megtalálni úgy, hogy nem ismerem a lányt? Vagy inkább tegyek le róla, hogy meglesz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi az infód? Hát sok sikert hozzá.
2012. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 okoska31 ***** válasza:

ha csak nem valami művész zenekar koncertje volt, 50-100 fővel, és egy új koncerten ott lehettek mind a ketten, akkor elég sansztalan vagy.

Persze ha eszméletlenül sok időd van, és pontosan emlékszel még az arcára, és a korát is kb. be tudod lőni, akkor elkezdhetsz pl. facebook-on keresni - de erre sem látok nagy esélyt. pláne, hogy megnézel majd jó pár esélyest, és nem fogod tudni, hogy melyik volt.


Én a múltkor a villamoson láttam, egy nagyon zsánerem csajt, de nem is próbálom megkeresni ilyen módszerekkel....

2012. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos annyira gyáva voltam, hogy nem mertem oda ülni mellé pedig egyedül üldögélt ott :S

Egyébként jó ötlet idegen lányokat megszólítani ?

2012. jún. 28. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Koncerten simán. De ezek alapján tökmindegy, hogy megtalálod-e, eztán se leszel elég bátor, hogy megszólítsd.
2012. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mostmár eldöntöttem, hogy bátor leszek tudom ez nem így megy dehát most már tényleg elkell vmit kezdenem :D
2012. jún. 28. 21:21
 6/7 anonim ***** válasza:
ha ugyan abbola városbol vagytok akkor próbálj haveroktól segítséget kérni.. talán ők ismerik.. ird le nekik milyen volt.. vagy haverok.. arckönyvén keresgéld ismerősök között :D hátha sikerreljársz
2012. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
esetleg utánajárhatsz, van-e eseménye a koncertnek facebookon, és írhatsz annak a falára, leírva a lány külsejét :)
2012. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!