Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hogyan élted meg a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan élted meg a szakítást?

Figyelt kérdés

Milyen érzés volt utána?

Mit csináltál, hogy elfeledd?

Hogy foglaltad le magad, hogy ne gondolj rá?

Tapasztalatok?:)


2012. jún. 28. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Szörnyű érzés volt,pedig tudtam,hogy ez lesz és azt is,hogy így jobb lesz.

Mászkáltam össze-vissza a barátnőimmel,meg pörgős zenéket hallgattam,kisirtam magam és mentem tovább.Programokat szerveztem,nem agyaltam.

(Még mindig ezt csinálom,nem rég szakítottunk,de napról napra jobb.:) )

2012. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rosszul, mondjuk nekem mind a 2 szakításom kicsit bonyolult volt olyan szempontból, hogy együtt éltünk és a másik fél félrelépett. Nagyon szar érzés.

Én 1-2 naponta eljártam valahova, ismerkedtem, míg le nem nyugodtam. :)

2012. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. jún. 28. 16:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Kiírtam fb-ra, hogy single vagyok... és egy héten át minden nap megkeresett telefonon vagy személyesen egy lány barátom. Így könnyedén vettem. :-)
2012. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1.Nagyon rossz érzés volt!

2. Kimotoroztam vagy 5 tank benzint egy hét alatt,és közben volt időm gondolkodni! Majd jobb lett minden!


27/F

2012. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2év utan mikor benyogta hogy tobb teret akar ezert lrgyen vege persze nem szamit hogy mar egyutt terveztuk az eletunket hogy hol elunk majd meg hany gyerek meg kb mindennap egyutt aludtunk nekem mar minden barati kapcsopatom leepult miatta mert cdak vepe foglalkoztam halalosan szerettem szoval akkor fel hetes konyorges utan a pasimnak hogy gondolja meg ne dobja ezt el latva hogy mennyire lekezel e semmibe vesz kovetkezett 3het foldi pokol at hittem hogy megolom magam mindennap sirtam allandoan mindent kidobtam amit tole kaptam a buli nem segitett mert masnap risszabbul etlreztem magam mint azelott.ha ma fiu nyomult ram kb a hanyinger kapott el mert a volt baratomin kivul senki mas erinteset nem tudtam elkepzelni.a barataim akik meg maradtak igazabop nem tudtak segiteni mert ezen senki nem segithet.jah es 5napig enni se tudtam!elezdtem sportolni udszni futni es kezdet egy kicsit enyhulni tanfolyamra kezdtem jarni suliban ahol megismertem egy fiut aki nem nyimut csak jofejkedett vele es az o barataival nagyon jop ereztem magamat.aztan mikor mar a fajdalom kicsi volt es feldolgoztam az agyamban hogy egy szemet volt a fiu felcsebgetett hozzam.aztan ujra irt smst hogy nelkulem nem tud elni.talalkoztam vele hogy beszeljunk es ugy sirt mint meg soha.azt mondta hogy rajott hogy nelkulem nem megy az elete azetlrt hagyott el mert azt hitte hogy nelkulem is fog menni de rajott higy nem.men meg mint egy hulye megbicsajtottam neki es hetekig tikeletes vot minden de aztan ujra olyan lett mint volt annyi kulonbozik mst hogy mar nem akarna velem szakitani.szoval evbol tanulj hogy szakitas utan ne bocsass meg neki mert fog meg keresni!
2012. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nagyon nagyon nehezen visel(t)em, pedig hónapok óta készültem rá... De három és háromnegyed év az nem kevés! Többnyire egyedül voltam sanjos mert a barátok zömét is elhanyagoltam a csaj miatt akiből én csináltam nőt és én értem el hogy tudjon ismerkedni idegen emberekke... erre ő nem egész egy hònappal a szakítás után összejön egy 34 éves faszival (ő 21)... nekem kizárólag a zene és két sajnos nagyon messzi barát segített akikkel csak neten tudtam dumálni...

22/f

2012. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4 év után lett vége 1 hete. Nem vagyok szomorú mert tudom hogy így a leghelyesebb.

20L

2012. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!