Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet túlélni egy szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túlélni egy szakítást? Te hogy élted túl?

Figyelt kérdés
Most vagyok először olyan helyzetben,hogy nem én szakítok. Szerelmes vagyok,5év és eljegyzés van mögöttünk. Nem tudom hogyan tegyem túl magam az egészen. Nem tudok belenyugodni,a barátaimat se akarom mindig ezzel zavarni,legtöbbjük párkapcsolatban van,nem akarok bezavarni. Érdekelne ki,hogyan lendült át mindezen és milyen tanácsokat tudtok adni

2012. máj. 20. 03:12
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Mi volt a szakításotok oka? Talált mást?
2012. máj. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
sok lehetőség nincs ..sajna a 'gyászmunkát el kell végezni kínkeserves..de a sok program,sportolás stb segíthet valamit
2012. máj. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Pár napja lett vége nekem is. 2.5 éves kapcsolat, és elég bonyolult volt a vége. Eléggé rossz érzés, DE ilyenkor csak akkor fogod jól érezni magad, ha lekötöd magad valami mással, bármivel, csak ne gondolj az egészre. Én is próbálom azt tenni, habár most feszít legbelül a fájdalom.


Amúgy ha akarod megírhatod privátban az msn címedet, aztán elbeszélgethetünk. Ilyenkor az ember magányosnak érzi magát, pont mint én is :)

Aztán nem tudok sok mindent a korodról, vagy az érdeklődési körödről, de elég jól le lehet magadat kötni online játékokkal, bár ez kortól függetlenül igaz lehet, főleg akkor, ha nem egyedül vág bele az ember.

2012. máj. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Kicsit bonyolult a dolog. Nem más miatt lett vége,igazából minden összeadódot,sok akadály került elénk mostanság. Talán mondhatni elege lett,tovább állt. Igazából nem tudom,mert nem akarta megbeszélni.
2012. máj. 20. 03:37
 5/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válasz író! Én is eléggé padlón vagyok,de ez szerintem normális. Próbálok nem rá gondolni,de folyton előjön. Plusz mellé egész nap itthon vagyok,suli lement,szeptembertől lesz újra. Csak magamba fordulok,és semmi nem jó. 3 napja enni se tudok,tudom,hogy nem jó,de az étel látványától már rosszul vagyok
2012. máj. 20. 03:41
 6/23 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Nem igazán szakítás volt, de szerettem annyira mintha az lett volna. Idővel, csináld mindig ami jól esik... Orbáncfű, macskagyökér, szelén, b komplex hasznos, hogy ne depizz be és ne őrülj meg, na meg a sok alvás vagy sport. Barátok nekem nem segítettek, az segít ha kiírom magamból, meditálok.

www.meditacioim.blogspot.com

Nekem mindig segítettek akármilyen szarul is voltam.

2012. máj. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Akkor gondolom már nem szeretett. Egyébként valaki írta itt az online játékokat. Ez nem rossz ötlet arra, hogy lefoglald magad és felejts. Én pl. ilyen játékon ismertem meg a páromat is és azóta is boldogok vagyunk együtt.
2012. máj. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
köszi,megnézem amiket írtál. Gyógyszert nem akarok szedni,de ezek nem árthatnak. Most legszívesebben előre ugranék legalább 1 hónapot az időben,mikor már kicsit könnyebb.
2012. máj. 20. 03:46
 9/23 anonim ***** válasza:

Hát én valószínűleg jobban viselem akkor, mint te, de ez csak amiatt van, mert velem szakítottak már cirka 4-szer, és bizony mindet megszenvedtem.

Amúgy visszatérve ne csak lekösd magad, de ha lehet (habár ez a legnehezebb az egészben, iszonyú nehéz lesz ez a döntés, már ha megbírod tenni) kérd meg, hogy töröljön/blokkoljon facebookon (gondolom te se akarnád látni, ha összejönne valakivel), ugyanígy töröljön/tiltson msnen. Lehetőleg törölje a számodat, és viszont.


Szóval én már átestem azon párszor, hogy reggeltől estig az msnt néztem, meg ilyesmi. Habár persze ez nem megoldás a problémára, hiszen sunyi módon csinálhatsz másik facebook felhasználót is, és nézegetheted, de remek visszatartó erő.


Azért lényeges, hogy ezt ő tegye meg, mert te úgyis elgyengülnél. Minél több akadályt állítasz magad elé azért, hogy ne pillants bele a további életébe, annál könnyebb lesz feldolgozni.


Legalábbis én ezt csináltam. Amúgy hallom, hogy még tanulsz (feltételezem felsőoktatásban), akkor egy korosztály lehetünk. Szóval még mindig áll az ajánlatom, hogy megírhatnád az msn címed privát üzenetként, de bevallom azért, mert eléggé egyedül érzem magam most én is, de ha már ezzel segíthetek rajtad is, az nem lenne rossz.

2012. máj. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Küldtem egy másik üzenetet.
2012. máj. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!