Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hogyan éltek túl egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan éltek túl egy szakítást?

Figyelt kérdés

beszélgettek valakivel erről, vagy inkább magatokba zárkóztok? hogyan teszitek túl magatokat rajta?

mennyi idő alatt dolgoztátok ezt fel?

(főleg ha tényleg szerettétek)


2012. márc. 28. 00:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy,mind belehal-.-
2012. márc. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ünneplő bulival!
2012. márc. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
új emberek új élmények...
2012. márc. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerzek új csajt :D magasról leszarom a szakításokat
2012. márc. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Munkával, sporttal, csajozással
2012. márc. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ez attól függ ki szakít kivel, milyen körülmények között, mennyi ideig voltak együtt és mennyire volt a kapcsolat harmonikus
2012. márc. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

irigylem azokat, akik így le tudják sz*rni a szakítást, meg stb-t...

mi is szétmentünk a barátnőmmel, nagyon szerettem, és szeretem még mindig, de elb*sztam, elb*sztuk...

képtelen vagyok ránézni is más nőre, mert hiába fullos csaj, meg minden, és lehet 0 esélyem lenne nála, de akkor is a barátnőm, vagyis a volt barátnőm :'( jár a fejembe, hogy nekem ő kell, minden hibája ellenére, senki más....:'(

fogalmam sincsen mikor heverem ki végleg...szerintem soha..:/

itt vagyok 21 évesen, érzelmi roncs a nyár előtt...szuper...ha akarnék is csajozni, ki akarna egy iylen érzelmileg sérült megtört, lelki szemetesládával járni mint én...

hiába a "szép" külső, sportos test, sármos arc, faxa ruhák...csak álca...belűröl egy megtört vérző szívű ember vagyok...

hangozhat b*zisan, nemérdekel ki mit gondol...aki nem érzett még iylett az sosem volt tényleg igazán szerelmes...

2012. márc. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

ma 09:24

ha azt az időt amit az eddigi önsajnálatodra fordítottál arra fordítottad volna, hogy éld az életed akkor már rég lenne új nőd és szarnád le az előzőt...

2012. márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
De nem akar új nőt, mert még nincs túl a régin. Mi nem érthető ezen?
2012. márc. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb gyógyír rá az, hogy másokat is megismersz. Nem kell egyből fejest ugrani egy kapcsolatba, elég ha flörtölgetsz. Hátha megtetszik egy lány és le se fogod sz*rni a régit- ám ha eldöntötted, hogy te bizony életben tartod a kapcsolatotok emlékét és nem tágítasz tőle nehéz lesz tovább lépni.
2012. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!