Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak most? Történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak most? Történt vmi vajon? Megcsalt?

Figyelt kérdés

A beszélgetés ennyi volt a csajjal,miközben azt hitte a pasimmal beszél:


(14:35) (fiú) : szia

(14:36) (lány): szia

(14:37)(fiú): volt köztünk valami pár hétel ezelőtt szerinted?

(14:37) (lány) sztem.. nem

(14:37) (lány) ez ennyi

(14:37) (lány): hallod te foglalkozz a csajoddal oksy?

(14:37) (lány): sziaaaa

(14:37)(fiú) hát én vele foglalkozok :)

(14:38)(fiú): csak kiváncsi voltam mit irsz

(14:38)(lány): pff ennyi cső


és letiltott a csaj..


Szerintetek volt vmi köztük?A helyzet az h a pasimmal szakítottam 1 csaj miatt. Nem tudtam h volt e köztük vmi vagy sem, így a pasim msnjére felléptem, és írtam a csajnak a nevében. A pasim állítja semmi köze nem volt hozzá, csak a csaj próbálkozott, de ő elhajtotta mert engem szeret.


2009. júl. 8. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ebből én úgy venném ki h volt....
2009. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért??
2009. júl. 8. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Amugy van valami okod hogy kételkedj a pasidban? Hazudott már ilyesmiben vagy utalt rá más jel?

Bár én nem hiszem hogy a "szerintem volt valami" elég indok arra hogy az (EX) pasid msn-jében turkálj...

2009. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"(14:37)(fiú): volt köztünk valami pár hétel ezelőtt szerinted?

(14:37) (lány) sztem.. nem "

Elég közel lehettek akkor. :)


Viccet félretéve a fiúk nem szeretik ha ennyire féltékeny egy csaj, szerintem.

2009. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most komolyan kérdezem nem kell a hülyeség.Volt vagy nem.Ennyi a kérdés
2009. júl. 8. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt. De több szitut is eltudok képzelni erre. Mondjuk,hogy a pasid akart valamit,a csaj meg lekoccoltatta,mint most is...vagy pedig tényleg a csaj akart valamit és a pasid küldte el,és a csaj most 'pukkad'. De ha valami konkrét lett volna akkor nem ez lenne a válasza,szerintem. De inkább az elsö verziómhoz huzok,ne hari érte,ne legyen igazam! 23/l
2009. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ki tudja, valószinüleg nem...

de nekem a telóm közelébe menne bki halna halomra

a beszélgetést nem nagyon értem, mert ha ők kavartak is volna, és te anevében kérdezted, akkor csak ott volt hogy emlékezzen mi történt, a csaj meg min hülyének nézett azért lépett le

2009. júl. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!