Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan ember aki kiábrándul attól hogy egy kapcsolat ott kezdődik hogy a két ember tetszik egymásnak?

Figyelt kérdés
Vagy mindenki elfogadta hogy a külső számít első körben?
2011. júl. 1. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Első körben mindig a külső számit. Aztán vagy csalódás vagy nem. Ha a belső számitana mindneki egy igénytelen állat lenne kivülről. (nincs hossú i a billentyűzetemen :D)
2011. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én csak olyannal "járok" akibe szerelmes vagyok. Nem is volt még barátom. :/ Lehet rosszul csinálom...


20/l

2011. júl. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Nálam kezdődött már úgy is kapcsolat, hogy külsőleg tetszett meg valaki, de úgy is, hogy külsőre nem jött be, viszont a viselkedésével levett a lábamról.

2011. júl. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én elfogadtam, h a nőknek csak a külső számít (nemcsak első körben, hanem mindig), és így esélytelen vagyok. Bár én már az elején is adnék esélyt a csúnyább lányoknak is, de ők nekem nem.
2011. júl. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Basszus!!!


Ez akkora baromság! Mindig ez a téma!!!


Kicsit gondolkozzatok már könyörgöm!!!!


Van egy ember, nem is ismered! Meglátod, megtetszik, és a külső alapján ítéled meg h szóba állsz e vele!!!


Vagy itt mindenki olvas a másik gondolataiban és belelát a másik agyába????


mindenkinek ilyen szuper-tehetsége van???? Mindenki egyből megismeri a belsőt??? Erősen kétlem!


Meglátod, és eldöntöd h szóba állsz e vele, és csak utána tudod meg hogy ami az agyába van az hogy jön ki a száján!

2011. júl. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:12

Nem mindig így van. Én pl. úgy kezdtem levelezni egyszer valakivel, hogy még csak képet sem láttam róla és ezek alapján a beszélgetések alapján szerettem bele. Tudtam, hogy ha nem fog tetszeni, akkor is szeretni fogom. Találkoztunk, nem is tetszett, de tényleg így is szerettem. Később már meg is tetszett, kapcsolat is lett belőle, nem is túl rövid távú.


Az, hogy mindenképp a külső számít első körben, meg hogy csak annak van esélye, aki tetszik, inkább akkor érvényes, ha egy buliban ismerkedünk meg az illetővel, vagy leszólít az utcán. De ha mondjuk közös baráti körben, vagy munkahelyen, vagy iskolában, vagy interneten, akkor már nem biztos, hogy érvényesül a "külső megfog, a belső megtart" szabály. Ilyenkor van, hogy a belső fog meg. Csak talán egy kicsit tovább tart, amíg megfog.

2011. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De bazz!!! :)))


Levelezni!!!!!!!!!!!


Én az élő ismerkedésről beszéltem nem a netesről!!!!


Neten teljesen más, ott nagyon soxor nem látod elsőre az illetőt....

2011. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt én honnan a p...csából tudhattam volna? Nem mindenki bulikban ismerkedik! xD
2011. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!