Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldodjak fel a randipar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldodjak fel a randipartnerem mellett? (Kicsit bonyolult a dolog)

Figyelt kérdés

O joval idosebb nalam, nagyon celtudatos es hatarozott. Ha akar valamit megszerzi, mindenki ot akarja, oz az elerhetetlen szuper pasi. Vele szemben en fiatal, abszolut bizonytalan, sajnos igen csak onbizalom hianyos lany vagyok. Bar rengeteget bokol, attol felek nem tart eleg szepnek. Bar nem vagyok epp csunya lany, csak hihetetlen magas az onkritikam. Hogyan lazulhatnek fel mellette? O annyira hatarozottan tudja mit akar, en meg olyan bizonytalan vagyok.:( es feszult a randkikon. Am 12 evvel idosebb nalam.

koszonom a valaszokat, mennem am a jopontok cserebe.:)


2011. ápr. 30. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
ez attool is fugg h te hany eves vagy?
2011. ápr. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En 19 vagyok.
2011. ápr. 30. 08:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy most elvakított a "szuperpasi", és nem látod, hogy totál nem illetek össze?
2011. ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, mert tenyleg azzal van baj h nem tudok ellazulni melllette. Mondjuk nem csak mellette, eleg gorcsos vagyok az onbizalomhiany miatt:(
2011. ápr. 30. 09:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Így nehéz is lesz. A te helyzeted olyan, mint amikor egy kisnövésű embert hirtelen egy kosárlabdacsapat vesz körül. Még alacsonyabbnak érzi magát ettől. Te is összekerültél egy önbizalomtól duzzadó sikeres, céltudatos emberrel. Valószínűleg még szürkébbnek érzed magad mint eddig.
2011. ápr. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs rá technika, de nem is kell. Ha megszeret, akkor pont így fogsz kelleni neki, hidd el.
2011. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!