Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt szert tehetek egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt szert tehetek egy komoly párkapcsolatra? 22/F

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 23:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogyne.. Türelem, szorgalom, kitartás. S láss csodát. Benne lehet az 5 éves tervben:D
2012. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%

nekem sikerült

18L (20F)

2012. jún. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
De miért hiszitek a Gy.K.-ről azt ,h társkereső?
2012. jún. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
talàn...de sok mindentől is függ...ha mondjuk írtàl volna magadròl valamit akkor màsok el tudnàk dönteni hogy szimpatikus vagy e és érdemes e veled kezdeni/baràtkozni.:)
2012. jún. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
én nem hiszem...pont ez volt a kérdés...óvassámá mielőtt marhaságot visszakérdezel te
2012. jún. 28. 23:55
 7/17 anonim ***** válasza:

Sosem lehet tudni. Az egyik ismerősöm honfoglalóról jött össze valakivel, de hallottam már klánháborús, teve klubbos stb emberkéket is :D Hát, sok sikert bár eléggé bizonytalannak tűnik. Bár jobban járnál egy társkeresővel.

21l

2012. jún. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem, de azért sokan megpróbálják olyan átlátszó és nagyjából egy tizenéves tehetségét tükröző kérdésekben, mint


1) "kedves rendes szerény jóképű srác vagyok, miért nincs nekem a tökélynek szerencsém"?

2) "saját házzal verdával vidéki házzal izmos fullos testű jópasi vagyok, há' mé' félnek tőlem a nők"?

3) "odafigyelő hűséges bolyhosfülű bociszemű aripasi vagyok, járnál velem?"

4) "itt szert tehetek egy komoly párkapcsolatra?"


stb.


Minden ilyen jellegű izzadt próbálkozás és azok permutációi egyetlen egy dolgot árulnak el a kollegákról...

Abszolút tök mindegy nekik kivel - Csak legyen kivel.

2012. jún. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

"én nem hiszem...pont ez volt a kérdés...óvassámá mielőtt marhaságot visszakérdezel te"


Ha nem hinnéd, így kérdezted volna:

- Komolyan azt hiszik egyesek, hogy itt szert tehetnek...

- Miért hiszitek azt, hogy itt szert tehettek...



A te kiírásod viszont vegytisztán reménykedés ebben, ha nem hiszed hogy ez az oldal társkereső, akkor miért teszel fel olyan kérdést, ahol az oldalt úgy kezeled, mint egy társkereső?


Ha nem vagy bárány, miért bégetsz?

2012. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
sztem itt is simán, miért ne?! :) 22/N
2012. jún. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!