Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ajándékoz meg soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ajándékoz meg soha a pasim?

Figyelt kérdés

Sem névnapomra, sem szülinapomra nem kaptam soha normális, szívhez, hozzám szóló ajándékot a páromtól.

Igaz, tavaly szülinapomon elmentünk vacsorázni,ő fizette, de nem volt számomra semmiféle ünnepi hangulata, máskor is eljárogatunk kajálni, olyankor is felváltva fizetünk.Idén szülinapomon meg elmentünk fagyizni. Névnapom után két nappal kaptam egy csokit tőle.

Az ünnepi hangulatomat folyton lehangolja,percek alatt megsemmisíti..

Jobban örülnék egy kellemes meglepetésnek,egy átgondolt, előre megtervezett ajándéknak, még akkor is,ha az csak szimbólikus(nem kell nekem drága ajándék).


Rosszul esik,mert én névnapjára, szülinapjára, évfordulónkra mindig tervezek valami meglepetést, napokkal, hetekkel azelőtt foglalkozom a dologgal.


Az ilyen pasi vajon nem tud vagy nem akar ajándékozni,ennyire nem fontos számára?(szüleinek is mindig utolsó percben vesz valami...akármit, záróra előtt rohangál ajándékért.)



2012. jún. 29. 10:13
1 2
 1/12 okoska31 ***** válasza:

szomorú. vagy belenyugszol, vagy tovább lépsz, ha annyira zavar.

legalább felköszönt, vagy még azt sem?

2012. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Felköszönteni felköszönt.Kapcsolatunk elején(2 éve) mindig figyelt,hogy mit szeretnék,mire vágyom és azt a föld alól is előteremtette,nem kellett hozzá semmi alkalom, névnap, szülinap.Tartott ez egy fél evig.Utána megszűntek az ajándékok.
2012. jún. 29. 10:22
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen barátom, nekem is nagyon rosszul esett. Oka volt ennek a hanyagsága és az is, hogy az ő családjában nem volt ennek akkora kultúrája mint a miénkben. Nálunk sem nagy ajándékokról szólt, legalábbis nem ez a lényeg, de a felköszöntés időben, az a minimum.


Persze a kapcsolat elején jó megbeszélni ezeket a dolgokat, legalább egy megjegyzés szintjén, így az elsőnél bár nagyon rosszul esett, próbáltam megértő lenni.


A születésnapomra aztán nem is kaptam semmit és a névnapomon elfelejtett felköszönteni, bár ajándékot kaptam utólag. Pedig az az egy smsm reggel 100× jobban esett volna. Jól kiosztottam, tulajdonképpen ez lett a kapcsolatunk vége.

Sokáig fájt, de be kell valljam nem csak ebben, de egész más emberek vagyunk, más dolgok fontosak és ezt be kellett látnunk. Neki előbb, nekem később sikerült.


Hámozd ki ebből, ami rátok is vonatkozhat!


24L

2012. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Annyira rossz ezt olvasni. Ha az ember talal egy normalis not akinek nme fontos a penz az miert nem tudja megbecsulni. Nem ertem miert nem lehet egy not, nokent kezelni....

En is lesz@rom az unnepeket, de mivel tudom, hogy a parjaimnak ez fontos mindig megleptem valamivel. Az apro figyelmessegek tartjak eletbe a kapcsolatot nem a wellness-hetvegek...

2012. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Van aki egyszerűen ilyen.

De gondolom nem várja el, hogy te viszont adj neki ajándékot?

Mert nekem pl. apukám ilyen, hogy tök nem érdeklik az ilyesmik, hogy szültesénap, karácsony. Mondjuk rám meg a tesóimra mindig gondol, de ettől függetlenül nem érdeklik ezek a dolgok.

Szerintem ezt el kell fogadnod. Persze megpróbálhatod megbeszélni vele, de ezzel valószínűleg csak azt éred el, hogy ezentúl majd kényszerként tekint a dologra.

2012. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ja és ami a dolgok érdekessége,hogy bezzeg az ő névnapja, szülinapja a szülei, családja körében szinte szent ünnep,el is várja. Összeülnek, nagy vacsora, torta, borok.Tehát a jó példa megvan rá.Ha neaddisten, én nem köszönteném,nem lepném meg, tuti vérig lenne sértődve.
2012. jún. 29. 10:38
 7/12 okoska31 ***** válasza:
100%

akkor próbáld ki, és legközelebb szard le te is. Ha szóvá teszi, akkor kérdezz vissza, hogy miért, én mit kaptam tőled legutóbbi alkalmakra?

(egy kérdezés sokszor többet jelent, mint egy támadó kijelentés)

2012. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert csoró geccí :D
2012. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már nyeregben van, megszokott, ha hozzá mész még rosszabb lesz...
2012. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát így viszont már egyáltalán nincs rendben! Ha sajátja sem érdekelné, akkor jó nem jó, de ez van, ilyen.

Így viszont... Meg kéne kérdezni tőle, hogy ezt mégis hogy gondolja. Vagy egyszerűen ne adj neki semmit legközelebb.

2012. jún. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!