Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi szükséges egy hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi szükséges egy hosszútávú kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok, a barátom 16, és nagyon szeretem, azt szeretném, hogy ő legyen a férjem :D tudom hogy hülyén hangzik... Csak nem szeretném, hogy megunjon, vagy ilyesmi. Szóval mi kell egy hosszútávú kapcsolathoz?:)

a válaszokat előr is köszönöm


2012. jún. 29. 11:54
 1/9 okoska31 ***** válasza:
hát, ha mi azt tudnánk:)
2012. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elkötelezettség.
2012. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hűség, bizalom, kicsi titokzatosság, meg az, hogy mindig legyen valami újdonság, ne csak a szürke hétköznapok. :)

17/l

2012. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Time.
2012. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
TOLERANCIA, őszinteség, hűség, odaadás, és szeretet
2012. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A hosszútávú kapcsolat titka az önismeret. Ha jól ismered magad, akkor ez rávetődik a tetteidre,nézőpontodra, és már másként fogod kezelni a dolgokat, sokkal jobban,nagyobb valószínűsége lesz egy hosszútávú kapcsolatnak. De majd rájössz,h egy csak egy tini szerelem az igazi még várat magára, mert ott a minőségi értékrendek, erős kölcsöhatási erők dominálnak, ahol még tizenévesen nem jellemző.
2012. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek a csodákban, jó lenne, de szerintem nincsenek. Nem kell ennyire kapkodni, az élet tartogatni fog még benézetéseket, nagy rájövéseket, és amiket írsz, ezek súlyos vállalások, szépen rá lehet makkolni így később.


26/f

2012. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az előttem szólók már megadták a megfelelő választ, viszont én azt mondom, hogy persze jó, hogy ennyire szereted és mindig vele akarsz lenni de ne éld bele magad ennyire én is így estem pofára és most "tervezhetem újra az életem" amit elképzeltem magamnak vele. Ha nektek együtt kell maradnotok úgy is együtt lesztek, ha meg nem annak is oka lesz.:)

17/L

2012. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

-kellő mélységű önismeret

-feltétel nélküli szeretet, elfogadás

-ne akarj megváltoztatni semmit a másikon

-empátia

-kölcsönös bizalom, tisztelet

-folytonos egymásra figyelés, gondoskodás, törődés

-az egyéni érdekeket a közös érdekért néha tudni kell háttérbe szorítani


Hirtelen ennyi jutott eszembe.

23/N

2012. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!