Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18-25 éves lányok és fiúk! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 éves lányok és fiúk! Ti hogy ismerkedtetek meg a párotokkal? Esetleg írjatok helyszínt vagy szituációt ha szükséges.

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
olaszban egy nyári táborban. a banda ment pizzázni, megszólítottam, szia hogy hívnak, honnan vagy stb. aztán tovább folytattuk a tengerparton, este pedig csókkal búcsúztunk. 4 éve tart, távkapcs
2012. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy járókában....ellopta mindig a cumimat:/


21L

2012. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Baráti társaságban ismerkedünk meg az egyetemen. Én csöppentem be újként a társaságba. Egy buliban jöttünk össze és már négy éve vagyunk együtt.


24/l

2012. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most 19 vagyok, a párom 22. 2 éve ismertük meg egymást egy buliban. A zene ezen a helyen úgy szól, hogy ki van rakva egy laptop, és bárki berakhatja, amit szeretne. Én elindítottam egy francia nyelvű dalt, majd mikor végetért, meglepődva hallottam, hogy ugyanazon előadótól egy másik dal indít el egy magas nagyon helyes srác. Odalépett hozzám és elkezdtünk beszélgetni, ismerkedni. :) Rögtön megvolt a kémia, de nekem volt párom, neki meg futókapcsolatai. Azóta beszélgettünk, néha találkoztunk de soha nem gondoltam volna, hogy lesz valami komoly köztünk. Soha még egy csók sem csattant el. Aztán mindketten egyedül maradtunk és egymásra találtunk. Mint a mesékben... Rettentően boldogok vagyunk együtt és sajnálom, hogy ennyit vártunk :)
2016. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!