Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok: naiv lánnyal érdemes hosszútávra tervezni? Többi lent

Figyelt kérdés

Egy naiv lánnyal érdemes hosszútávra tervezni? kb. fenntartás nélkül elfogad mindent amit mondok, és teljes mértékben elvárja, hogy én irányítsam.

Működik a kapcsolat egy ilyen emberrel, vagy csak kalandnak jók?

Pedig nem egy tiniről van szó...


Csak mi lesz akkor amikor elmúlik a rózsaszín köd és úgy viselkedek vele, ahogy a többi hosszútávú kapcsolatban szokás, nem lógok folyton a szájában. ÉS esetleg jön egy srác, észreveszi, hogy naiv a lány és jön a beléd szerettem szöveggel, a csaj pedig bekajálja. Ettől félek.


Vélemények?


2010. júl. 7. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Mi lesz ha 2012-ben vége lesz a világnak?


Bele se vágj egy kapcsolatba, ha már most azon agyalsz, hogy mi lehet a vége.

2010. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Ha te szeretsz irányítani, uralkodni neki pedig arra van szüksége hogy vezessék, akkor természetesen működhet. Ha egyenrangú társat akarsz, akivel támogatjátok segítitek egymást, akkor nem lesz jó. Rád fog hárulni minden felelősség, a döntések, stb.
2010. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az emberek életük során folyton változnak. A naivitás nem egy állandó adottság, És lehet, hogy csak a feltétlen ragaszkodás jele. Én boldog lennék egy ilyen társsal, és nem az esetleges negatívumokat keresném benne.
2010. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Személy szerint úgy látom, hogy annál nincs rosszabb, ha a párom olyan, hogy nekem kell mellette mindent csinálnom, és neki semmiről nincs véleménye.

Szívem, hova menjünk ma? - Te döntsd el Drágám, nekem mindegy.

Édesem, ez a szín jobban megy a padlóhoz? - Nem tudom, szerinted?

Nem baj, ha ma átjönnek a haverok, és egész éjjel ordibálunk és bebszunk mint állat? - Dehogy...

Brrrrrrrrrrrrr.

2010. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én meg is halnék, ha mindent rámhagyna a barátnőm. lételemem a vita. nem a veszekedés, hanem a logikus érveket záporozva, kicsit kiabálva, utána hatalmasat szeretkezve levezényelt vita.


én nem járnék vele.

2010. júl. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt az első kapcsolatom. Kb. annyira volt önálló és kiforrott jellem a lány 21-23 évesen (nálam fél évvel idősebben), mint egy általános iskolás. Ezt 2 évig bírtam, de folyton azon kaptam magam, hogy nem tudom őt komolyan venni. Egy idő után pedig már nagyon idegesített, hogy úgy kellett bánni vele, mint egy kisgyerekkel. Nem volt rendes véleménye semmiről, mindent úgy csinált, ahogy otthon látta, az volt neki állandóan a tuti, amit gyerek korban megszokott. Sőt, az egész életét a gyerekkora folytatásának képzelte el, soha nem akart kilépni az otthoni körökből és világból. Amikor valami önállóságot "kényszerítettem" ki belőle, akkor meg olyan hülyeségeket mondott, hogy rossz volt hallgatni. Nagyon nehéz volt otthagyni, mert gyermekien tiszta, szeretetreméltó, aranyos, gyengéd és gyenge volt, nem volt szívem "ártani" neki, olyan objektíve jó tulajdonságai voltak, amik miatt bűnnek éreztem elküldeni. Szerintem ilyen "típusú" lányok vannak többen is, ezért írtam le.

Szerintem nem érdemes belevágni, hacsak nem akarsz direkt tapasztalatot gyűjteni ezen a téren. Az ilyen nő nem társ, csak "függelék". Egy idő után kevés lesz, mert nem lesz partner bizonyos dolgokban, pl. közös szórakozásban. Akinek nincs véleménye, azzal egyetérteni is nehéz... Ha nem vagy elég határozott, akkor pedig nehéz lehet elküldeni is. Szóval jól gondold meg.

2010. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tapasztalat alapján meglehet változtatni, csak nagyon nehéz, sok idegeskedéssel jár és idővel. ha olyat tesz vagy mond akkor ki kell javítani, hogy az nem így van. vagy azt nem így kellett volna lereagálnod, hanem így.... szóval inkább tanítás, figyelés, stb. ha ezt bevállalod mert szereted, akkor hajrá. ha nem, akkor szerintem hagyd, mert nehéz az ilyen lányokkal.
2010. júl. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!