Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az exszel?

Figyelt kérdés
Szakítottunk, mert sok volt a veszekedés, 1 hétig rosszba voltunk, most viszont mindig beszélgetünk, tegnap szex is volt, de mindketten azt mutatjuk a másiknak, hogy már elfogadtuk hogy vége, de az érzelmi kötődés még mindig meg van. Szerintetek később lehet ebből valami? Én szeretnék megint vele lenni, de nem merem neki megmondani, mert ő valószínűleg úgyis nemet mondana ("nyár van és ki akarja élni magát"). De én tényleg imádok vele lenni és szerintem ő is velem... Szerintetek ha folytatjuk ezt később összejöhetünk újra?
2012. jún. 29. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
félig benne is van az ex elnevezésben a szex, tehát igen
2012. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
(sz)ex
2012. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát igen ezt látom:D de szerintetek van esély az újrakezdésre? úgy érzem meg tudnánk beszélni a problémákat.
2012. jún. 29. 16:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs, viszont neki marha kényelmes, hogy van kit dugni és mellette még "ki is élheti magát" nyáron
2012. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy b4ssza el az életté ahogy akarja...
2012. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen ez így van, de úgyse talál olyan lányt magának, mint én(bocsi, nem egobol mondom) de mindig mellette voltam, elnéztem neki mindent, segitettem neki, a bunkó haverjait is elviseltem, és a kívülállók is megmondták hogy egy normális lány ezt már rég nem bírta volna...de engem nem zavart, mert szeret(t)em:\ de szerintem megmondom neki, h nem akarok a k.rvája lenni...
2012. jún. 29. 16:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent elnézni, mert akkor nem fog tisztelni, tehát szerelmes sem lehet. Arra ott van az anyja, hogy mindent megbocsásson
2012. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
persze nem csinált durva dolgokat, de elég bunkó stílusa van, meg nagyon makacs, sajnos én is az vagyok és így rengetegszer én engedtem neki, amiből kicsit elegem lett és a végefelé emiatt sokat veszekedtünk így szakított.
2012. jún. 29. 17:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe és keress egy normális pasit! 25N
2012. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!