Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Zoosk-ról mi a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Zoosk-ról mi a véleményetek? Én egyik nap regisztráltam és elkezdtem kacsintgatni a lányokra. Nincs előfizetésem, tehát ha kapok egy üzenetet akkor csak az első néhány szó az amit kiír nekem a Zoosk.

Figyelt kérdés
Cirka 10 lányra kacsintottam rá, úgy hogy üzenetet is küldött vissza. De van egy kis gond, mégpedig hogy azokból az üzenetekből amiket nem tudok megnyitni azokból nem is egy egyezik meg a másikakkal. Szóval akkor nem is a lány írt vissza, hanem a Zoosk küldött egy sablont. Szerintem elég nagy átverés az egész, és gondoltam hogy ide kiírom hátha kijött valakinek is ugyanez.
2012. jún. 29. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Már megint a faszabuck, hogy a krokodil álljon neki kukorékolni.
2012. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!