Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy kibékítsem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy kibékítsem a barátnőmet? (nagyon hülye helyzet)

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy barátnőmmel kipróbáljuk a "szerepjátékozást" és elmegyünk egy szórakozóhelyre, mint két idegen, felszedjük egymást és lefekszünk, mintha egyéjszakás kaland lenne.

Jól is indult, az első 10 percben külön táncoltunk aztán a bárpultnál találkoztunk és beszélgetni kezdtünk, de azért tartottuk az egy méter távolságot.

Majd a barátnőmhöz odajött egy srác, és elkezdett flörtölni vele. Barátnőm meg nevetgélt a hülyeségein, gondolom hogy ezzel is felébressze a vadászösztönt meg ilyesmi. Aztán a csávó fizikailag is közelíteni akart (megfogni a karját, átkarolni) ekkor a barátnőm leszállt a székről és arrébb akart jönni, de megjelent a srác barátnője (gondolom) (közben a gyerek egyre inkább nyomult) és elkezdet hisztizni, hogy "egy percre hagylak egyedül máris k*rvákat akarsz felszedni"

A srác meg azt mondta neki, hogy "ez a p*csa mászott rám, nézd már meg h semmit nem csinálok". Erre a csaja fogta magát és lendületből pofonvágta a barátnőmet. Én meg csak álltam ott, mint egy retardált, annyira le voltam döbbenve. Majd a srác és a csaj együtt elmentek, barátnőm meg elkezdett sírni.

Mi is hazamentünk, hát szex persze nem lett a dologból, és barátnőm most mélyen meg van bántódva, hogy nem álltam ki mellette. Tudom, hogy meg fog bocsátani, mert nem hisztis meg haragtartó, de mégis hogyan tehetném jóvá?



2012. jún. 30. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérj bocsánatot és mond meg neki hogy leblokkoltál mert még nem nagyon voltál ilyen szituácioban. De nagyon sajnálod máskor meg kelj már a védelmére és ne csak ott ácsorogj lehet uj fajta szerepjáték kéne vagy máskor jobban kéne figyelni az ilyen idiotákra ha odamegy hozzá akkor mond a csávonak hogy ez a csaj mára már az enyém kopjon le vagy valami
2012. jún. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a választ, igazad van.
2012. jún. 30. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szegeny baratnöd. Es szegeny te, ne legyen büntudatod en mint csaj sem tudtam volna mire velni a dolgot. De valoszinü kopaszra teptem volna azt a libat. :-( Igaza van az elsönek mindenben.

Akkor kellet volna megcsokolnia a baratnödnek amikor az a pi**@ hisztizni kezdett ott. Vagy neked elmondani neki hogy te mindent lattal es a pasija kezdte. Igerd meg neki hogy többet nem fordul elö. Es az ilyen parocskakat legközelebb ö pofozza fel. Tenyleg keressetek mast mert ez egy darabig rosz emlek marad. Remelem hamar tul lesz rajta. Szoritok!

22L

2012. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, nálam aludt, azóta megvigasztalódott, forrócsokiztunk egyet meg összebújtunk és már meg is oldódott =), de komolyan hogy ilyen emberek léteznek. :O
2012. jún. 30. 10:10
 5/5 anonim válasza:
100%
forrócsokiztatok ilyen melegbe ?:O
2012. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!