Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a hibás, hogy mindig lelépek, ha már reménytelen a helyzet?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Nem rinyálni jöttem, nem vagyok az a típus...


Szóval még sosem volt normális párkapcsolatom. Többször is voltam már szerelmes pasikba, akiket elérhetőnek gondoltam és általában lassan bevallottam nekik, hogy a részemről ez már több, mint barátság.. Ilyenkor vagy visszautasítottak vagy kikerülték a választ. Nem szeretem, ha feleslegesen húzzák az agyam még ezek után hónapokig, ezért minden alkalommal "eltűntem" (új facebook fiók, új msn stb.), mert tök gáznak éreztem, hogy nem méltatnak még válaszra sem. Nem vagyok nőcisen öltözködő típus, de nem is öltözködök túl fiúsan, átlagosnak érzem magam külsőleg. Szeretem a változatos dolgokat, az egyhangúság meg tudna ölni.. Szabadidőmben sokat sportolok, zenét hallgatok és hasonló dolgok, ami a velem egykorúakra jellemző. Bulizni nem szoktam járni, inkább a kisebb kávézókat, kocsmákat szeretem a hangulat miatt..


Nem tudom, hogy hol lehetne végre olyan értelmes pasit találni, aki foglalkozna is velem nemcsak saját magára gondolna...


Szerintetek én vagyok a hibás, hogy mindig lelépek, ha már reménytelen a helyzet?


Bocsi, ha túl össze-vissza írkáltam a dolgokat, de ezt most ki kellett magamból írnom.. :D


2012. jún. 24. 22:06
 1/9 MKs ***** válasza:
Miert kell uj fbt csinalni meg ilyesmi. szerinted mire jo. mindenkit utasitottak mar vissza es akkor mi van? majd lesz aki nem fog
2012. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pont ugyanilyen vagyok mint te, csak nem csinálok új msn-t,fb-t.

Én se találok sohase olyan fiút, akinél jól menne minden. Ráadásul sokszor nézem, hogy ronda lányokkal jönnek össze, nem tartom magam szépnek, meg felesleg is van rajtam. Nem tudom miért, de engem a sors nem kicsit sz*pat. 1 éve volt egy fiú, minden jól ment, aztán nem vettem fel a hülye humorérzékét, és ez miatt otthagyott.:/

Szerintem nem vagy benne hibás, de én azért megzaklatnám, hogy azért egy nem-et is mondhatnál stb.

2012. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy veled van a gond, az érthető hogy nem vagy hajlandó tűrni azt hogy hónapokig húzzák a dolgot meg teszik a fejüket.

Valószínűleg olyan srácokat fogsz ki akik nagy ívben letojnak mindent, csak azt akarják hogy járj el velük bulizni minden nagy helyre hogy tudjanak kivel villogni aztán lefektessenek párszor és ennyi. És ők nem olyanok hogy romantikázzanak meg minden, ez a nagy baj.

Velem is hasonló a helyzet csak én fiú vagyok persze sok olyan lány van aki inkább lepattint persze voltak már komolyabb kapcsolataim is olyan lánnyal is voltam már együtt elég hosszú ideig amit még álmaimban sem mertem elképzelni, de az sem tartott sokáig persze miért is tartott volna, ő az a pláza cica discoba járok csaj volt. Ez van sokunknak vannak ilyen gondjaink majd eljön az igazi párunk. 19/F

2012. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Évente csinálok kb. új facebookot, hogy a többi "ismerőst" is leszűrjem ezzel.. Most már szerencsére csak azok vannak, akikkel tényleg akarom tartani a kapcsolatot és nem szarnak le..
2012. jún. 24. 22:17
 5/9 A kérdező kommentje:

#3

Hol laksz?:)

2012. jún. 24. 22:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves akárki, fel a fejjel! :)

Egyrészt nyár van, rengeteg lehetőség, stb. Másrészt egy dolog tutira kiderül abból amit írtál: nem vagy totál hülye :D Hidd el, ez nem is olyan kis dolog. Fiúknál se.


Szimpatikus, hogy akár kezdeményezel is ha úgy van. Szerintem azzal nincs gond. Sőt, eleve szimpatikus, hogy magadba is nézel, nem csak a "felhozatalt" szidod.


Lehet nem olyan konkrétan kéne, hogy bele vagy esve, hanem csak finom bátorító, kicsit kacér jelzéseket adni, hogy szabad az út. Mi fiúk szeretjük az egyértelmű dolgokat. De a "szeretlek" azért kapásból nem csak egyértelmű, hanem elég rémisztő is :D Szóval inkább csak utalj rá, hogy kedveled az illetőt, mennyire jó vele beszélgetni stb... panaszkodj h nincs programod, se pasid egy ideje (ez látom jól megy :) Tehát hagyd, hogy a komolyabb lépéseket a pasi tegye meg. Még ha előre megmondod mi legyen az akkor is :D


Amúgy meg járj sokat társaságba és érezd jól magad!


Sok sikert!


18/f

2012. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem írtam még senkinek sem, hogy szeretem, csupán azt írtam, hogy a részemről kezd több lenni ez a dolog.. :)
2012. jún. 24. 22:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Az többé kevésbé ugyanaz.. :D

Amúgy te merre laksz?

2012. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Háát próbáltam mindig úgy megfogalmazni, hogy ne üssön nagyot a dolog.. :D


Borsod megye..

2012. jún. 24. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!