Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar szeretkezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szeretkezni velem a párom? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, én úgy érezem eddig minden rendben volt a kapcsolatunkban, de egy pár hónapja már nem akar velem lenni "úgy". Azt mondja fáradt, meg minden, de ezt nem tudom elhinni mert nem végez nehéz fizikai munkát! Valahol úgy érzem h megcsal, de erre még gondolni is félek, mert nem akarok eldobni ezért egy 5 éve tartó kapcsolatot! De tudom h megbocsátani sem tudnék. Van egy nő akivel látták, de ő a nővérem ezért nem hiszem h vele lenne bármi is!! Mit csináljak? Már beszéltem vele, de csak azt mondja rosszul látom a dolgokat.

Segítsetek!!!


2009. júl. 8. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordul, anyámékkal is ez volt, hagyd ott mihamarabb, ne pocsékold az időd
2009. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez pont ugyan az ami nálunk van csak mi 4 éve vagyunk együtt...az én barátom sme végez fizikai munkát mégis mindig azt mondja hogy fáradt...szörnyen rosszul esik hogy nem izgatom na fantáziáját...és akárhogy probálkozok nem iagzán mozgatok benne semmit.ezért én is kételkedek h megcsal..vagy már nem szeret..nagyon féle.probáltál már vele beszélni?korotok?
2009. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én 25 vagyok ő 27! Kérdeztem tőle h mi a baja velem, h nem tetszem már neki stb? De azt mondja amit írtam h rosszul látom a dolgokat:( Pedig nem lettem csúnyább, nincs gyerekünk sem, szóval az alakom normális. Félek én is, vagyis inkább aggódok h mi lesz velünk.
2009. júl. 8. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!