Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetnék még tanácsot?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Itt a kérdésem, sajnálom, hogy ennyiszer felteszem, de egyre jobban kétségbe vagyok esve, sok válaszra lenne szükségem.

Köszönöm!


2009. júl. 8. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne ess kétségbe. Beszélj mindenképp vele és mond el neki amit érzel. Igen nehéz erre a helyzetre tanácsot adni. Szerintem mind a kettőtöknek kompromisszumot kell vállalnia.
2009. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
most ha 40-en azt írják maradj vele 50-en meg h hagyd el akkor elhagyod????:O egyikőnkse ismeri a kapcsolatotokat és csak az egyik fél verzióját hallotuk szóval ezt így nem lehet eldönteni!!!
2009. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nézd, ha azt mondta nem tud és nem is akar változni, akkor Te döntesz:

"Megszoksz vagy megszöksz"


Már nem csupán a Te életedről van szó, hanem a babódéról is. Dönts: tudsz tűrni, megalkudni avagy kezedbe veszed az életedet, veszel egy nagy levegőt és továbblépsz.

Nehéz, de a pici miatt csak hosszú távon gondolkodhatsz.

2009. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te ismered őt.én azt mondanám maradj vele.de csakis azért mert nekem is van egy kapcsolatom kikéne mászni belőle de nem akarok mert imádom a abátom.tehát én ennek a hatása alatt vagyok.és én szerelem árti vagyok...tehát ha szerelem van akkor minden van.:)de ez csak az én agyszüleményem.
2009. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az jött le a soraidból, hogy inkább a magánytól félsz és hogy nem fogsz magad és a pici mellé találni egy megfelelő párt! De ez butaság! Unokanővérem ugyan így 18 évesen szülte meg a kisfiát! Igaz az egy éjszakás együttlétből fogant meg, a pici apja nem is maradt vele, látogatta a fiát, de nem annyira amennyire kellett volna. Sok gonddal nézett szembe ő is, ugyan ettől félt, de pár év múlva megismerkedett egy férfival. Apa ként neveli a kisfiút, jobban szereti mint bármelyik férfi előtte, őt is és a kisfiát is, mára van két közös gyermekük is és most jön a harmadik pici :) Szépen élnek együtt egy nagy család, és számtalan ilyen történet van még, hogy egyedül álló fiatal anyák könnyebben találnak párt mint azt gondolnák. Én azt tanácsolom, hogy egy ilyen kapcsolatba semmi képpen ne maradj, ahol nem érzed jól magad. Igen ott a pici is, aki apa ként szereti, de hidd el, amint azt látja, hogy egy új kapcsolat ami boldog és legfőképp azt látja hogy te is boldog vagy, egyből megbarátkozik a helyzettel! Nagyon gondold meg, mert ennek a kapcsolatnak (az olvasottak alapján) nincs jövője, legalábbis jó jövője semmi képpen. Kitartás!
2009. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!