Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak jatszani akar velem?

Figyelt kérdés

4 honapja megismertem egy fiut annyira bonyolult (volt) minden mert mindketten domininsak kiszamithatatlanok es zarkozottak voltunk. egy ido utan aztmondta hogy nem illunk ossze. egyeterttem.

2het utan mar nagyjabol tultettem magam rajta mire talalkoztunk az utcan. felpercen keresztul bamultunk egymasra aztan elmentunk egymas melett. este felhivott megint osszejottunk. sokat veszekedtunk ugye az emlitett hasonlosagok miatt es megint szakitottunk..3 het utan randiztam egy pasival szinte teljesen tul voltam rajta mikor irt hogy talalkozzunk...nemnagyon akartam de ravett. Talalkoztunk is nagyon jol ereztuk magunkat annyira hogy leisfekudtunk ami csodalatos volt. Fel oran keresztul mosolyogva fekudtunk meztelenul egymas mellett aztan elmentunk zuhanyozni es aludtunk. Eletem egyik legszebb esteje volt szinte szo nelkul toltottuk el. par nap utan megint ra jott hogy nem megy neki ez a kapcsolat dolog (1 eve szerelmes volt egy lanyba nagyon nagyon de az nagyon megbantottaazota nemis volt senkije csak en) na en akkor azt gondoltam h csak a szexre ment. osszejottem a sraccal akivel randiztam mire felhivott es uvoltozott hogy miaz hogy nekem van valakim. nagyon osszevesztunk...

nem beszeltunk utana en meg szakitottam a sraccal mert elhanyagolt..

amikor kiraktam fb-re hogy egyedulallo egybol ramirt hogy talizni kene talalkoztunk nagyon sokat beszelgettunk jol ereztuk magunkat

egyik nap megint nala kotottem ki es szexeltunk atolelve egymast aludtunk el es reggel megcsokolt mielott elmentem.

azthittem megint egyutt vagyunk de ugy latszik nem mert mondta hogy lefekudt egy masik lannyal.

kerdeztem hogy jovolt-e

mondta h a szex elment es a csajba is voltak hibak es hogy azert szeret velem lenni mert bennem nincs.

nevettem es mondtam hogy senki sem tokeletes mire o h de igen az akibe szerelmes az ember.

eztsem ertem.

azota nem beszeltunk.


bocsi a hosszu szovegert de ez most mi?


2012. jún. 30. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Basszus nem igaz,hogy nem érted!!!

ÁÁÁ !!!

Lényegében azt mondta,hogy szeret téged,mert benned nem lát hibát.

2012. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hat azt vagom csak nem hiszek neki :D

en olyan ember vagyok aki nem bizok meg senkiben...

raadasul akkor keresne ezek utan, nem? :D

2012. jún. 30. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szépen kihasznált téged
2012. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ezt gondolom en is de erzem h megint keresni fog.

mindig ezvan eltunik egy idore aztan megint... miert csinalja ezt? es az nem ugy van hogy mindig lefekszem vele amikor talalkozunk ugy h azsem lehet a szandeka.

2012. jún. 30. 17:33
 5/5 A kérdező kommentje:
meg eloszor is ugyvolt h elkezdett simogatni stb en meg mondtam h ezt nem akarom aztan lefekudt mellem atolelt es mondta h ezt megerti majdnem elaludt aztan hat nem birtam magammal :DDDDD
2012. jún. 30. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!