Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Van esély arra, hogy egy normális kapcsolat legyen belőle?

Figyelt kérdés
Kérlek válaszoljatok mert nagyon tanácstalan vagyok. Az egész nagyon gyorsan történt... megláttam, megtetszett,megkerestem, találkoztunk a munkahelyén délután pedig már randiztunk. Beszélgettünk sokat a kapcsolatainkról. És a bnője megcsalta,becsapta. Nálam hasonló a szitu de én pozitívan állok hozzá ő pedig úgy,hogy nem tud bízni senkiben. Mondta h találkozgassunk és meglátjuk... Na de estére már egymás karjaiba omolva ölelkeztünk,csókolóztunk. Rá másnapra megint találkoztunk és elmondta, hogy rengeteg melót bevállalt és minimális időket tudunk találkozni illetve lehet hogy ha hívom nem tudja felvenni csak rá 4-5 órára tud jelentkezni. Illetve megpróbál nyílni mert nagyon tetszem neki. Én elfogadtam a feltételeit hisz van olyan fontos számomra, hogy ezt megtegyem. Nem szeretném folyamatosan zaklatni de azért szeretném vele éreztetni, hogy gondolok rá és fontos számomra. Szeretném ha belém szeretne. Hogyan lehetne úgy a tudtára hozni, hogy mégse legyen a terhére? Hogyan tudnám elnyerni a bizalmát? Van egyáltalán esélye a kapcsolatnak?
2012. jún. 30. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát először is szerintem az első randin nem volt túl jó ötlet az exekről beszélni. Másodszor pedig ez az egész nagyon, de nagyon gyorsan történt. Szóval, nem tudom, te hogy vagy vele, de, ha én igazi kapcsolatot szeretnék valakivel nem omlok a karjaiba már az első vagy második randin, akármennyire tetszik is. Mert így lehet, hogy nem vett téged eléggé komolyan. Nem azt mondom, hogy nem tetszel neki és, hogy többet nem akar veled találkozni, de elég fura, hogy rögtön az első úgymond együttlét után be van a munkahelyén táblázva és nem tud, csak ritkán keresni.

Szerintem, ha a pasi, akivel randiztál tényleg kapcsolatot szeretne veled kialakítani, akkor mindent meg fog tenni azért, hogy tudjon rád szakítani időt. Ha meg nem, akkor felejtsd el és lépj tovább.

22/L

2012. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem van esély rá.

Amit a munkával kapcsolatban írtál, az szerintem teljesen természetes. nem mindenkinek van olyan munkája, ahol egész nap azt csinál, amit akar, akármikor telefonálhat, stb. A felnőtt kapcsolatok nagy része nem úgy néz ki, hogy egész napokat együtt töltenek. Én pl 11-re járok dolgozni, és este addig kell maradnom, amíg el nem készülünk, ez általában 6-7, de van, hogy 11, teljesen kiszámíthatatlan. A párom fél9re jár, és 5-6ig van benn, nálunk sem egyszerű a mindennapokban összeegyeztetni a dolgokat.


Az meg, hogy csalódott már, ugyanez a helyzet. 25 év felett nagyjából mindenkinek van egy "csomagja" (How I met your mother - like), amivel együtt kell tudni élni, mindkét félnek. Van ahol a hosszú ideig tartó egyedüllét, van ahol csalódás, van, ahol gyerek. Randizgassatok, érezzétek jól magatokat, az idő úgyis eldönti, hogy működőképes-e a dolog.


24/N

2012. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 25 évet csak saccra írtam, én 24 vagyok, és nekem is van "csomagom."
2012. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!