Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet vele normális kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vele normális kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy pasi az életemben akivel kétszer jártam együtt. 5 év telt el az utolsó szakítás óta, és úgy tűnik most újra összehozott minket a sors, és komolyan gondolnánk a dolgot. Viszont nekem van egy gondom, vele nem tudok önmagam lenni sokszor. Félek hogy kinevet valamiért, ha bakizok, vagy beégek előtte...Tudnánk tök normálisan is együtt lenni mint két normális ember, de ő olyan kis szeleburdi, állandóan bohóckodik....Vajon lehet vele normális kapcsolatot kialakítani ha együtt élnénk? Ő amúgy egy normális ember csak sokszor lüke...



2012. jún. 30. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem azért nem érdemes vele párkapcsolatot létesíteni, mert szeleburdi és bohóckodik (bár egy idő után elég bosszantó társaságban, ha már a "bohóc nője"-ként tartanak számon), hanem mert nem tudsz vele önmagad lenni.
2012. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem voltunk sokat együtt, és sose éltünk együtt, viszont mostanában volt alkalom rá hogy 2 napot nála töltöttem, és nagyon jól éreztem magam vele, nagyon aranyos volt, jókat beszélgettünk, és látom az esélyt rá hogy kialakulhat egy normális dolog köztünk, csak kérdés sikerül e.
2012. jún. 30. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor próbáljátok meg hátha sikerül...,de ha nem megy ne erőltessétek! :)
2012. júl. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!