Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Létezik az a nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Létezik az a nő, akihez tudtok hűségesek lenni?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy álltok a dologhoz. Elsősorban azokhoz szólna a kérdésem, akik nem voltak mindig a hűség mintaképei. Elképzelhető, hogy találkoztok (vagy esetleg már találkoztatok) azzal a nővel, aki miatt "megéri" hűségesnek lenni? Tudom, hogy van olyan típus, aki képtelen rá. De van-e példa olyanra, aki meg tudott változni, mert meg akart?!
2012. jún. 30. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Nehéz elképzelni, hogy kutyából lesz szalonna. Aki olyan az is marad. Esetleg ideig óráig befékezi magát...

Lány vagy és talán kifogtál egy ilyen kicsapongót?

2012. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A hűség olyan dolog, hogy annak adjuk, aki kiérdemli. :P

Bár részemről ez úgy néz ki, hogy ha nem tetszik a helyzet egy idő után, akkor egyszerűen szakítok a csajjal, nem járok mellé.

2012. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

A pasi sem mindenkit csal meg.

Volt már, hogy megcsaltam az aktuális barátnőmet, mert valami hiányzott. Utána ha kitudódott ha nem, szakítottam vele, mert nem működött a dolog. De ha minden klappol akkor eszembe sem jut, hogy megcsaljam a párom!

2012. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi megcsalja a párját, (komoly kapcsolatban, vagy a végén) annak a legtöbbször komoly oka van.

Abban a kapcsolatban előbb megváltozott valami, és ha az nem változik vissza, akkor a férfi sem fog visszaváltozni hűségessé.

Ez nem beállítottság kérdése, hanem a megromlott (vagy eleve rossz) kapcsolatok jellemzője, és fordítva is igaz, ha a nő csalja meg a férfit.

És szerintem minden férfi, és nő hűséges tudna lenni a neki megfelelő párhoz. Mert egy párkapcsolatban minden 2 emberen múlik!

2012. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg éppenhogy nem a páron múlik, legalábbis az esetek nagy részében. Az én korosztályomban (mondjuk olyan 18-25 között) még sokan úgy gondolkodnak, hogy nem szabad egy kínálkozó puncit sem kihagyni, és pusztán a kíváncsiság meg a "vadászösztön" miatt dugnak félre, amíg a szegény barátnőjük ott van biztos pontnak. Néhány ritka esetet leszámítva, mint pl. házasságban igénytelen, szexelni nem akaró társ, a megcsalásra nincs mentség. Ha kiderül, hogy az illetővel valami nem klappol, akkor szépen le kell ülni megbeszélni, ha lehet, akkor dolgozni az adott ügyön, hogy rendbejöjjön. Ha nem megy, akkor tessék szakítani, aztán utána mindenki mehet a saját dolgára, de addig nem!

Szerintem, ha valaki - legyen az férfi vagy nő - megcsalja a párját, akkor jöhet mellé akárki más, semmi garancia nincs rá, hogy mellette nem lép félre. Senki sem tökéletes, az ilyen emberek akárki mellett tudnának "okot" találni arra, hogy félrefugjanak.

2012. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem csalok meg senkit, max. gondolatban. De igen, létezhet olyan nő, akit még gondolatban sem... az olyanok viszont más kategóriát képviselnek, mint én.
2013. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha nem felszínes, nem anyagias, és tud néha igazat is mondani,akkor létezHET.
2014. márc. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor vagyunk hűségesek, ha azt kapjuk a párunktól amire szükségünk van....vagy még többet. Ha valami hiányzik akkor vagy lemondunk róla vagy megkeressük máshol....ennyi.

Jól működő párkapcsolat alapja az őszinteség és a kommunikáció, hogy elmondjuk a párunknak a bánatunkat, vágyainkat és Ő megpróbálja azt megvalósítani, és ez kölcsönös.

Minél idősebbek vagyunk és minél többet tapasztaltunk az életben annál körültekintőbben keresünk párt magunknak és nagyobb az esélye annak, hogy hűségesek tudunk lenni,mert tisztában vagyunk azzal, hogy mire is van szükségünk....

2014. márc. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hűség az valahol a becsület, lelkiismeret és hazugságra való hajlamtól függ. Ezek a tényezők pedig függetlenek a nőtől.


Képtelen lennék bárkit is megcsalni, inkább szakítanék.

2014. márc. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!