Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat? Működik? Férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Működik? Férfiak hűségesek ilyenkor?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon fugg a ferfitol..na meg toled is.Meg attol h mennyire gyakran talalkoztok, miota jartok stb..bovitsd ki a kerdesed:) Vannak olyan ferfiak akik nagyon husegesejk, de ugyanakkor bele is unhatnak...de ha belement,m akkor szerintem csak tudja mit vallal, es kesz huseges is lenni.
2008. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kiegészítve az előzőeket,egy távkapcsolat mindent tönkre tud tenni,és a maximális bizalom sem biztos hogy segít.
2008. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez fugg a helyzettol es legfokeppen a szemelytol. Masreszt attol is fugg h mennyire van az illetop tavol es milyen gyarkran talalkztok. Itt ertem lakik egy masik faluban 100km-re vagy egy masik orszagban tobb ezer km-re... Fugg attol is h mennyi ideig tart a tavkapcsolat tehat lathato h rovdiesen vege lesz es egyutt lehettek mert akkor azt a par honapot at lehet veszelni vagy huzamosabb ideig kell tavkapcsolatot fenntartani. egy csomo kerdes amire nem derul feny. Nem mindig a ferfi nem huseges egy ilyen tavkapcsolatban van amikor a no hibadzik... En szemely szerint nem vagyok hive a tavkapcsolatnak nekem volt ketto es nem lehet menedzselni eleinte igen de a kisertes mindig nagy. az elsonel az ex csalt meg es eleg durvan derult feny ra, a masodiknal nalam allt fent a kisertes amikro belattam h varni vkire eveket mar az en koromban nem idealis es ugy h ki tudja mi lesz a kimenetele igy egy helyi uj kapcsolat mellett tettem le a voksomat... ezek eleg nehez dolgok meg egyszer soha az eletben nem kezdenek tavkapcsolatot. az embernke szuksege van a fizikail jelenletre ezt egy telefon vagy msn nem potolhatja...
2008. ápr. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha nagy távolságról van szó, nem lehet elvárni egyik féltől sem, hogy hűséges maradjon. Persze mást jelent a hűség a férfiaknál és a nőknél. A fizikai szükséglet és az érzelmek a férfiaknál külön vannak, a nőknél pedig többnyire összefügg. Persze vannak kivételek. Ez egy nehéz kérdés ám.
2008. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem müködik!Mi is abban vagyunk a párommal 240km van köztünk!1éve tart!BIZALOM,BIZALOM.
2008. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy működik. De miért a férfiak hűsége a kérdéses? Szerintem mindkét fél ugyanannyira lehet hűséges vagy nem hűséges, mintha nem távkapcsolat lenne.


Másrészt mit is nevezünk távkapcsolatnak? Láttam már itt olyan kérdést, ahol 30-40km-t távkapcsolatnak neveztek és siránkoztak felette...

Illetve jó pár olyan is volt már itt, ahol óceán választotta el a szerelmeseket, azaz több ezer km. Na azt biztos, hogy távkapcsolatnak lehet nevezni. Nem is irigylem a dolgot. :)

És ha ez utóbbiakra gondolok, akkor 1-200km igazából nem is táv... pedig számomra is soknak tűnik, de hát látszik, hogy jóval rosszabb is van. :)

2009. ápr. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
közöttünk 200 km távolság volt és azt mondta hogy nem tud megbízni bennem, mert már sok ember volt aki átverte....(
2011. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
van*
2011. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!