Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz kérdés, idösebb nö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz kérdés, idösebb nö fiatalabb fiúval?! Bövebben lent.

Figyelt kérdés
Nehéz lenne leírni nem is akarom annyira részletessen.Szóval itt nem sexröl van szó,csupán barátság.Én lennék a nő 26 éves házas 2 gyermekem van.Férjem sosincs itthon,sokat vagyok játszótéren unokahugaimmal ök kapcsán ismertem meg a fiúkat akik olyan 15-20 évesek vannak 3 akikkel nagyon jóban vagyok értsd. lent vannak velem a játszin,játszanak a gyerekekkel imádják öket és viszont.Eljönnek velem bevásárolni stb.stb.sokat segitenek.Ha van b.nőjük azt is hozzák...hozzám jönnek hajat festeni stb...néha 2-3 havonta eljárunk bulizni,nem diszkó csak biliárd,koncert ilyenek.Férjem tud mindenröl,nem titkolom nem zavarja.Mi lenne a kérdésem?Szerintettek ez normális?Én nagyon jól érzemmagam velük...ök is szeretnek....csak attól félek mit gondol a többi anyuka....stb....véleményeket várok.Köszönöm.
2009. júl. 9. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz más véleményével! Ha ez neked is, és a férjednek is jó, akkor nincs probléma.
2009. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se foglalkozz más véleményével lehettek joban ha férjedet se zavarja stb. Ebben semmi rossz nincs:)
2009. júl. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedvessek vagytok köszönöm,de tényleg nincs ebben semmi elitélendö??Még sme vagyok már 16 éves...de még is olyan jól elvagyunk elhülyskedünk stb.gyerekek is szeretik öket.De valahogy belefásultam a velem egy koru családos anyákkal folytatott eszme cserébe.Ugye nem baj? :-)
2009. júl. 9. 00:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem gáz. Nagynéném 29 éves, ő is játszón van mint te unokaöcséimmel, és ő is nagyon jól elvan az ottani tinikkel, úgy mint te:D Nincs benne semmi rossz, se elítélendő:) Szóval ne aggódj:D

16/L Honey

2009. júl. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!