Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Étoile et lune kérdése:

Hoztatok már valamilyen áldozatot a párotokért? Megérte? Megbántátok?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése végett: nem véráldozatra gondolok.
2012. márc. 8. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sok-sok kisebb áldozatot hoztam érte. Nem érte meg. Ő nem tett értem semmit, és a végén meg is csalt.
2012. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Például miket? És meddig voltatok együtt? Már ha van kedved válaszolni, köszönöm..:)
2012. márc. 8. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt, akiért hoztam és volt akiért hoztam volna még annál is többet, de egyik eset sem érte meg, amikor én kértem, hogy egy kis áldozatot hozzanak értem, akkor jöttek a kibúvók és a kifogások. Nem bántam meg, tanultam belőle és remélem nem esek újra ugyanazokba a csapdákba.
2012. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első házasságomban megbocsájtottam egy olyan megcsalást, amit senki nem bocsájtott volna meg.

Megbántam, mert nem érdemelte meg, és az életemből elvett 13 évet.

2012. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

pl. lemondtam programokat a barátaimmal, hogy vele lehessek. A családomat is nagyon hanyagoltam, mert az ő családjának nem tetszett, ha rajtuk kívül másokhoz is megyünk ebédelni...

A stílusomat is megváltoztattam, mert neki nem tetszett, hogy feszes ruhákat hordok.

Szóval ilyen kisebb dolgok.

2,5 évig oltunk együtt, de ma már bánom, hogy nem szakítottam vele hamarabb.

2012. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit ki ejtett a száján megvettem, megszereztem, elvittem és további dolgokat is megtettem volna érte, és ő mindenek ellenére semmit nem volt hajlandó megtenni értem, sőt még az összetört szívembe is rúgott egy nagyot erről ennyit. Megtanultam, hogy mindenkiért annyit szabad megtenni amennyit a másik is hajlandó.
2012. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez tanulságos... Tehát egy kapcsolat nem lehet jókimenetelű semmiképp, ha csak az egyik hoz áldozatokat ,,alkalmazkodó" lévén?
2012. márc. 8. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!