Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy szakítottatok, elhagytatok valakit, de később megbántátok és visszacsináltátok volna?

Figyelt kérdés
Olyan esetekre lennék kíváncsi, mikor pl. elhagytad a párod valaki másért, de rájöttél, h mégis ő kell, mégis hiányzik, visszamennél, vagy ha nem érezted jól magad vele mert veszekedtetek vagy ilyesmi, és kiábrándultál, de később mégis felébredt benned a szerelem. Elmesélitek részletesen a sztorit?
2012. máj. 12. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én abban a helyzetben voltam, hogy engem hagytak el másért, aztán kb. 2 hónapra rá rájött a srác, hogy vissza akar jönni hozzá, rájött, hogy engem szeret, stb. Egy darabig kitartóan jött, de én nem vagyok az a típus, ha elhagynak valakiért, aztán még vissza is fogadjam. Semmi garancia nincs rá, hogy nem teszi meg mégegyszer. Ha valakit igazán szeretsz, szerintem akkor nem kell megcsalni a másikat, meg hogy tudja elhagyni másrt? Egyszerre nehéz két nőbe is szerelmesnek lenni szerintem.
2012. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem elhagyott a párom, mert úgy gondolta nem illünk egymáshoz és nem működik a kapcsolatunk. Nem beszéltük meg a dolgokat, ő úgy döntött inkább legyen vége. Szakítottunk. Nekem nagyon nehéz volt, de amikor szakított velem teljesen azt éreztem, hogy soha többet nem lesz közöttünk semmi,mert nagyon közömbös volt. Túl lettem rajta, pasiztam,szórakoztam...minden rendben volt. Tudtam, hogy ő is nézelődik, de soha nem hallottam,hogy bárkivel is kapcsolatban lenne. Fél év után felkeresett, beszélgettünk majd egyszer elhívott, hogy találkozzunk. Belementem, mert gondoltam miért ne?! Túl vagyok rajta, akár barátkozhatnánk is.:) Viszont amikor találkoztam vele teljesen meglepődtem. Megkérdezte,hogy én szeretnék-e vele újra járni,mert nagyon hiányzom neki és mindenkiben csak engem keres, ezért nincs barátnője mert hozzám hasonlót nem talál. Le voltam sokkolva a hír hallatán. Természetesen nemet mondtam,hiszen mit képzel,hogy eldobott magától és aztán ő gondol egyet és mint ha semmi se történt volna folytassuk a dolgokat. Aztán találkoztunk párszor, volt több mély beszélgetésünk és a végén ismét összejöttünk.:) Azóta megbeszéltük milyen problémák voltak a kapcsolatunkban, mit kell változtatni,hogy ha azt akarjuk, hogy működjön. Le kopogom...mióta újra együtt vagyunk sokkal jobb a kapcsolatunk. Többet törődünk egymással, jobban figyelünk apró dolgokra. Persze vannak veszekedések, de melyik kapcsolatban nincs?! Sokan megszóltak minket, hogy ennyi idő után újra járunk, meg sok rosszindulatú megjegyzést kaptunk de nem érdekelt minket. :) 2 éve vagyunk újra együtt.:)
2012. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
második, nagyon örülök az örömödnek, és köszönöm, hogy ilyen részletesen leírtad... sok boldogságot kívánok nektek, csak így tovább!
2012. máj. 12. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:

A vastag betűs részből nem derült ki hogy csak párkapcsolatban kell írni,mindegy szerintem senkit nem zavar ez a kis szövegrész.Én egy barátomat hagytam el,majd ahogy múlt az idő egyre inkább éreztem hogy milyen különleges embert hagytam el,nálla éltem át először hogy milyen is a szeretet,felhívtam volna de már nem él a száma.Így jártam.Csak megjegyzem hogy először szerettem volna vele komoly kapcsolatot de ő ügyesen kezelte,nem kellett szóban leállítania és átalakult baráti kapcsolattá.

(Én férfi ő 3 évvel fiatalabb nő)

2012. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt egy kapcsolatom, egy éve, és voltak problémáink (nagyon keveset tudtunk találkozni) így amikor találkoztam egy sráccal, aki odáig volt értem és törte magát, csak hogy láthasson, valami megpattant bennem. Egyre jobban bosszantott, hogy a párom meg nem hajlandó a legkisebb áldozatot sem meghozni azért, hogy találkozhassunk. Nagyon meg sem beszéltük a dolgot, szakítottunk, és elkezdtem találkozgatni a másik sráccal. Hiba volt. Egyre jobban elkezdett hiányozni a párom, igazából le sem zártuk rendesen a dolgokat. Nagyon sokáig szenvedtem miatta. Nagyjából 3 éve szakítottunk, de még mindig jelen van valamilyen szinten. Néha Ő is úgy gondolja, újra kellene kezdeni,de mire normálisan megbeszélnénk, meghátrál a problémák miatt. Borzasztóan megbántam, hogy annak idején elengedtem.

Ha hasonló helyzetben vagy, azt javaslom, soha ne más miatt szakíts és ne menj bele addig kapcsolatba, amíg az előzőt le nem zártad.

2012. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én vagyok az elhagyott fél...
2012. máj. 14. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!