Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a barátnőtökkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a barátnőtökkel, ha meghízna a párkapcsolat alatt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 13:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
NNNNNEEEEEMMMMM SOHA NEM!!!
2012. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Emiatt nem. De csak akkor hízhatna meg, ha én is. Márpedig, ha én jó formában tartom magam, ő meg elhízik (és amúgy tehet is róla), akkor annak nem fogok örülni.
2012. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretem nem hagynám el ezért.. ha meg nem szeretem akkor meg teljesen mindegy elöbb utobb ugy is lesz kifogás miért szakitsak vele..
2012. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem szakítanék, de szólnék, hogy fogyózzon. Esetleg eljárnék futni vele, salátázhatnák együtt.
2012. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hormonzavar és petefészekciszta miatt jött fel 15 kiló 2 év alatt, nem tehetek róla. Egyébként meg jól főzök, párom imád enni, és meg is látszik, ő 20 kilót hízott. Most akkor szóljunk be egymásnak, és szakítsunk? :D Most olyan ételeket készítek, amik könnyűek és egészségesek. Saláták, grillezett fehérhúsok, joghurtok, sok gyümölcs. Esténként pedig együtt rollerezünk. Együtt kell fogyózni, és akkor könnyebb, nem elhagyni kell a lányt, hanem segíteni neki! Amúgy meg honnan tudni, hogy nem pajzsmirigy okozza a hízást? Mert arról tényleg nem tehet, viszont elég gyakori megbetegedés a pajzsmirigy alulműködés...
2012. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mennyit hízott?
2012. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyban függ a mennyiségtől... Azért ha 20 kilót hízna úgy, hogy mikor össze jöttem vele, nádszál-karcsú volt, akkor az már valószinűleg zavarna. Nyilván az is hozzátartozott a vonzáshoz, hogy tetszett.

Szerintem kapcsolat alatt is szükség van a szexuális vonzerőre. Ha ez elszáll... Tisztelhetem én emberként, ha nem látom benne a nőt...

De mondom, azért nem ilyen pár kiló miatt... Annyiért eszembe se jutna. De egy +20kg már zavarna nagyon.



22F

2012. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

A csajom 25 kilót szedett fel, és most nem tudom megmondani neki, h legyen vége.

Nem akarom h belőlem legyen bűnbak, de más egyáltalán nem kívánom.

2012. júl. 1. 13:31
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Segíts neki! Ha magára hagyod, azzal csak még mélyebbre süllyed! :( Javasold, hogy járjatok el úszni, sétálni, csinálj te olyan vacsit, ami egészséges, ne mondj le róla! :(
2012. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!