Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett hirtelen ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett hirtelen ennyire más? Lehet hogy haragszik rám vagy mást várt volna?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hete chatelek egy sráccal facebookon akivel a barátnömön keresztül ismerkedtem össze. Tegnap elmentünk ismerösökkel grillezni és ö vitt el kocsival is meg vitt is haza.

Grillezés közben ittunk egy keveset és én hozzábújta meg minden de mondjuk hideg is volt és tök kellemes volt, meg ö sem ellenkezett^.^

De más nem történt közöttünk, nem akartam öt letámadni, bár igaz ami igaz, nagyon tetszik nekem mind a személyisége, mind a külseje stb.

Eddig minden nap írt nekem, 4-5 órákat chateltünk vagy telefonáltunk, viszont ma már nem írt nekem.

Lehet, hogy mérges rám? Lehet hogy többet várt volna?A kocsiban amikor elváltunk egy öleléssel, ahogy itt szokás, mintha kicsit csalódottnak tünt volna, de lehet hogy csak én úgy tünt...:S

Szerintetek?

L17


U.I..: bocsi a rövid ö-k és ü-k miatt német billentyüzeten nincsenek ilyen betük-.-



2012. júl. 1. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nyugi csaj. vegyél visszább a tempóból.:)

várj ,ne lépj, hadd irjon ha akar....hadd teperjen ha ir egyértelmű ha nem sz*rd le:)

2012. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

basszus te vagy már az 5. aki ezt mondja nekem...de én utálok várni..

na jó ok, egyszer talán kibírom, megpróbálok nem írni neki:)

köszi:)

2012. júl. 1. 20:53
 3/4 omba ***** válasza:
100%

Agresszív kisnyuszi beleesik a gödörbe.

Várjál nyuszi, mindjárt kihúzlak!

NEM várok!

Arra nem is gondoltál, hogy kiábrándult belőled? Más csetelni, meg más grillezni...

2012. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

remélem nem, én mindig önmagamat adom..:S

de most bogarat ültettél a fülembe...basszus...:S

2012. júl. 2. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!