Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem apám főnökének a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem apám főnökének a fiával. Apa haragszik rám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apa semmiben sem korlátoz 14 évesen bemutathattam nekik a barátom vele 2 évig voltunk együtt, minden problémám elmondhatom neki.. De most nem is ez a lényeg.. Szóval egy céges bulin meg ismerkedtem a főnök fiával, és rendkívül intelligens, aranyos, vicces, komoly. Nagyon szeretem 2 hónapja vagyunk együtt, mindent együtt csinálunk.. Apának elmondtam mivel a legjobb barátom is egyben, de nem volt örömére..idézném: "Mi van ha majd mikor komollyá válik szakítotok? Ismerhetnéd a főnököm.. Nem toleráns.. És azt sem akarom hogy a főnököm a 'rokonom' legyen.. Miért kell ez?" stb.. Nem tudom miért zaklatta fel ez ennyire.. rosszul esett, és emiatt 100% nem fogunk szakítani.. segítsetek légyszi.. 17/L

2012. jún. 19. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem akarja elveszteni az állását miattad és nem akarja hogy a fönöke a családban legyen ez érthető. Sajnos ezt ő nem döntheti el helyetted csak megprobálhat lebeszélni de idővel majd megbékél
2012. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
esküvő-->örömapa
2012. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én értem hogy nem akarja elveszíteni az állását de a barátom nem olyan hogy ebből balhét csinálna az apjának vagy bármi... AJHHHh.. az apám egy ideggörcs a 2 hónapja..
2012. jún. 19. 22:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát manapság nagyon nehéz állást találni. Szal fél hogy mi lesz ha szakítotok és emiatt kirugják. Mert te is gondolhatod hogy milyen rossz lenen neki hogy van egy biztos állása aztán hirtelen kirugják-
2012. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy a barátod milyen - az a kérdés, hogy az apósod milyen!
2012. jún. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy kicsit képzeld a helyébe magad azért. 17 évesen már talán lehet ilyet hallani, de ha most leszámítjuk az illúziókat, valószínű, hogy nem ő lesz életed párja, még ha most úgyis tűnik (ne legyen igazam). Akkora az mit jelent? Hogy vége lesz egyszer, a faterodat pedig ez paráztatja. Gondolom ő sem hisz a tündérmesékben.


26/F

2012. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Örömteli hallani a jó viszonyotokról! Szép! :) Igazán tetszik. :)


Apád majd megnyugszik. Nektek viszont addig nem kéne összeismerkednetek apáddal úgy mint pár. Mármint őelőtte kerüljétek az érintkezést.


Az ellenérzése érthető, és a félelme is. Te viszont ne ez alapján dönts, csak vedd figyelembe őt is és ne aggódj!

28F

2012. jún. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
lehet hogy nem lesz életem nagy szerelme.. De örökké egyedül maradsz ha nem találod meg? vagy csak akkor élj valakivel ha ő 10000% életed nagy szerelme.? aki nem életed nagy szerelme azzal nem lehetsz boldog?:) lehet nem életem nagy szerelme DE AKKOR IS SZERETEM. Apa nem kőműves, vagy utcaseprő, ha ebből valami probléma adódna hogy mi szakítunk (nem valószínű hogy 1-2 évnél hamarabb következne be, azt sem hiszem hogy ebből gond adódna.) Majd talál másik munkát.. azt nem értem mit parázik ezen.. fszom..:|
2012. jún. 20. 18:30
 9/10 anonim ***** válasza:
És ha fél évig nem talál, ezért neked nem lesz se új ruhád, se sminked, se mozi, se bulizás se semmi akkor is ilyen laza tini leszel?
2012. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 18:30


Az eszedbe sem jutott hogy esetleg szereti a munkáját és nem akar másikat?!

Kicsit önző vagy ám!!! És pökhendi is!

Persze hogy lehetsz a sráccal boldog, de ezt nem zárja ki az ha tekintettel vagy másokra, és a tetteidben ennek fényében hozol döntéseket!

Nőjj fel!!! A döntéseidnek következménye lehet aminek a levét mások ihatják meg!


Nem kell szakítani, de lehetnél megértőbb és udvariasabb is!!

2012. jún. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!