Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egyedülálló nőként összejöv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyedülálló nőként összejövök olyan pasival aki 3 gyerekekét neveli egyedül, akkor mi az ami elvárható tőlem?

Figyelt kérdés

Nagyon más az életmódunk, őneki a munkája helyhez köti meg a 3 gyerek is. Én meg mindig szabadon mozogtam és azzal foglalkoztam ami érdekelt. Hozzá vagyok szokva, h van amikor szeretek magam lenni a saját gondolataimmal, de alapjáraton társasági lény vok. Szeretem a gyerekeket, viszont nem biztos h az állandó felügyelethez lenne e türelmem, meg a folytonos gondoskodáshoz, mert a lelki részét még bírnám is.


Az a kérdésem, h szerintetek ha összeköltöznék vele, akkor nekem kellene főznöm, mosnom, rendet rakni utánuk?

Most az apjuk, meg a nagyanyjuk látja el őket, de az exek csinálták a gyerek gondozást. Ha én belépek ebbe a családba kötelességem főzni rájuk? Egyből 3 gyerek azért mégis csak sok, nem?


Volt már vki hasonló helyzetben? Hogy élte meg? Hogy működött a dolog?


Tudom, h el tudnám látni a feladatot, meg fejlesztené a jellememet, a sok emberhez való alkalmazkodás, csak nem biztos h erre vágyok, van mikor szeretek nyugalmat, meg h a saját dolgaimmal foglalkozzak.


Mit gondoltok?


2012. júl. 1. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kötelességed megtenni. Ezt a pároddal beszéld meg.
2012. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én ezért zárom ki az olyan nőket akiknek gyerekük van.

(mivel én férfi vagyok).


A gyerekek anyukként nemfognak rádnézni, mivel már hozzászoktak az ex-hez.


De ha esetleg ilyen történne, a másiknak részben kötelessége lenne ezt elvállalni egy esetleges összeköltözés esetén. Hiszen a pasid gyerekei, és ha te nem gondozod őket, a pasid zokonveheti, mivel ezek is ő belőle vannak, így ez olyan mintha ő vele nem foglalkoznál.


Tudom hülye kérdés, de bonyolult lesz az életed ha belemész, ha nem akkor lehet az is hogy nem lesz ez olyan tartós mint te azt gondolod.


De minden jogod megvan ahhoz, hogy ne menj bele.

2012. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd előtör belőled az anyai ösztön... És te csinálod neki a 4.-et. Hajrá !! :)
2012. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
természetes, hogy család mellet meg kell kapnod azt a minimális intimitást, ha megbeszélitek, hogy néha lelépsz a színről és beleegyezik nem lesz gond, de tartsd a szavad és 90% család 10% intimitás
2012. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hány évesek a gyerekek? És te meg a párod?

Nem mindegy, hogy egy csapat kamasz vagy óvodások... A korkülönbség se mindegy.

Ismerek olyan családot ahol az édesapa háziasabb, és teljesen működőképes. Nem csak ezen múlik.


A "csatolt melléklet" felé nincs semmiféle kötelezettséged amíg nem eggyütt laktok. Ismerd meg őket is, menjetek mind az öten kirándulni, sátrazni, strandra. Így tudod igazán eldöntei szerintem.

2012. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 omba ***** válasza:

És miért akarnál odaköltözni? Ehhez ők mit szólnak? Szerintem, ha belép valaki egy közösségbe, akkor bizony elfogadja, ami ott van.

Nem hiszem, hogy kötelességed volna, mármint nem perelhetnek, ha nem főzöl, de hát mit csinálnál?

2012. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aranyos a srác, harmincasok vunk, a gyerekek meg ált iskola felsősek. Én szerintem se kötelességem mindent nekem csinálni folyton. Nem akarom a más életét élni, úgy értem egy háztartás vezető lenni, meg h folyton a nyakamon legyenek.
2012. júl. 2. 01:19
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

"harmincasok vunk"

személyi igazolvány szerint igen, az agy fejlettségi szintje szerint pedig 13

2012. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó, jó bunkó vagy!
2012. júl. 2. 12:18
 10/10 anonim ***** válasza:

pontosítanék:

aki nem üt meg egy értelmi szintet, azzal jó bunkó vagyok

2012. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!