Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nejeteknek 36 os ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nejeteknek 36 os ruha helyett már 40 es kéne kiakadnátok? 36 os meret kb 50 55 kg 90 mell 65 derek 40 es meret 68 kg 98 mell 70 derék 170 cm

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
SZERETLEK!!
2012. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, teljesen igazad van hogy kiakadsz. Minimum le kéne lőni az ilyen szemét nőt, de legalábbis kikötözve kirakni a főtérrel, ahol mindenki kedve szerint leköpdösheti.
2012. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most őszintén,nem mindegy? A férjed téged szeret,nem a csak tested. Biztosan ő is felszedett néhány kg-t. Téged zavar? Ha igen,mozogd le.
2012. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szülés utáni egy éven belül illetve 50 év fölött sztem egyáltalán semmi kiakadnivaló nincs rajta. meg aztán én előre jeleztem a drága páromnak, h ha szülök, akkor ő vigyáz a gyerekre heti 5x 1-1,5 órát, míg én megteszek mindent azért, h ismét karcsú legyek...
2012. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
-.-
2012. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!