Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyeim ki az, aki inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim ki az, aki inkább a nyugodt, nem bulizós, komolyabb férfiakat szereti mindenféle káros szenvedély nélkül?

Figyelt kérdés
Ha van még ilyen, aki ebben az elvadult értéktelen világban keresi az értékeket. Akinek többet jelent egy romantikus séta, mint a buli vagy disco. Aki inkább elolvas egy könyvet, mint elmenjen habpartyba. Léteznek még ilyen lányok?
2012. júl. 1. 23:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
az ilyenek mid a CERN-ben dolgoznak
2012. júl. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Én pont ezt szeretem...régebben mindig idősebb pasijaim voltak, majd megállapodtam egy velem egykorú srácnál (én 30 ő 32 most), de lehet hiba volt. 10 év után annyi hullámvölgy van köztünk... Éretlennek gyerekesnek tartom sokmindenben.
2012. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
2. vagyok megint-jó mi már nem járunk bulizgatni max. moziba meg sokat kirándulunk a gyerekekkel.
2012. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Léteznek, hogyne léteznének már. Nézz be hozzánk bölcsészkarra.
2012. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak mondanám, hogy én is bölcsész vagyok, mégsem találtam meg a párom.
2012. júl. 1. 23:55
 6/40 anonim ***** válasza:
84%

Azért nem kell beskatulyázni senkit. Attól, hogy elolvas egy könyvet, még nem biztos, hogy értékesebb mint bármelyik másik ember, sőt! Ha ezt gondolja valaki magáról, akkor az én szememben hiteltelen lesz.


Én szeretem a partikat is, szeretek otthon romantikázni is, alkohol nélkül is jól érzem magam, de szívesen iszom koktélokat is. Nem a szokásokon múlik egy ember személyisége, és aki az alapján ítél, hogy ki mennyit jár diszkóba, ugyan olyan felszínes, mint azok, akik a külső alapján döntenek.


Egy férfi legyen férfias, érezzem magam nőnek mellette. Ezt nem csak olvasással meg romantikus sétálgatásokkal lehet elérni.

2012. júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
78%
Ja és még annyi, hogy legyen az nő vagy férfi, semmi sem tesz számomra valakit vonzóbbá, mint az, ha látom rajta, hogy magabiztos, szeret élni és nem próbál minden áron másoknak megfelelni.
2012. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem lehet,hogy a nincs meg a párod dologban te is hibás vagy esetleg?
2012. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
21/L voltam.
2012. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom neked őszintén, hogy régebben ez a duma az én fejemet is elcsavarta. Alapjáraton komoly gondolkodású lány vagyok, és soha nem tudtam elképzelni egy partyarc fickót magam mellé.

Aztán eljött az én szomorú jedilovagom, aki szereti a romantikus sétákat, és a Wass Albert könyveket és nem is beszél össze-vissza mindenféle ülyeséget.

Hú, nagy volt ám a szerelem, és örültem, hogy találtam egy ilyen pasit.

Aztán úgy egy idő után rájöttem, hogy baromi unalmas vele lenni. A sétákból szótlan túrák lettek, az olvasásból könyvmolykodás napokon keresztül, a kevés beszéddel pedig azt értük el, hogy ha nem tudtunk már unalmunkban mit csinálni, akkor vagy főztünk közösen, vagy az ágyban kötöttünk ki...

Így ment ez 2,5 évig, és én egy dagadt, elhanyagolt, sorozatnéző mami lettem mellette.


Szóval bocsi, hogy fárasztalak a saját tapasztalataimmal, de ezzel csak azt akartam mondani, hogy ha mindez a kedves szöveg egy végtelenül unalmas személyiséget takar, akkor igaz, hogy jól hangzik, de egy idő után úgy sem fog működni.

Persze ez sem törvényszerű, de én az vallom, hogy egészséges mértékben a buli sem árt.


24/n

2012. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!