Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyeim ki az, aki inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim ki az, aki inkább a nyugodt, nem bulizós, komolyabb férfiakat szereti mindenféle káros szenvedély nélkül?

Figyelt kérdés
Ha van még ilyen, aki ebben az elvadult értéktelen világban keresi az értékeket. Akinek többet jelent egy romantikus séta, mint a buli vagy disco. Aki inkább elolvas egy könyvet, mint elmenjen habpartyba. Léteznek még ilyen lányok?
2012. júl. 1. 23:44
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Igen ám, csak én nem iszom alkoholt, nem dohányzom, nem használok drogokat. Másrészt gyűlölöm a gépzenét, a rap-et és a bugyuta pop-ot. Persze, lehet, hogy én is hibás vagyok abban, hogy nem találtam senkit, sőt valószínű. Harminc éves vagyok egyébként.
2012. júl. 2. 00:05
 12/40 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen vagyok. Van igazság abban ,amit írnak, mi pl. halálra unnánk magukat egymás mellett.:)

Nem jó helyen ismerkedsz ezek szerint.

2012. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Nem értem, mit kell ezen ennyit görcsölni. Nem muszáj párkapcsolatban élni, senki sem kötelez r. Ha pedig annyira nagyon szeretnél párt találni, akkor úgy is meg fogod. Ha tényleg szükséged van a szeretetre, akkor nem az fog számítani, hogy ki milyen zenét szeret. Persze az ismerkedős korszakot megnehezíti (hova menjetek randira pl.), de idővel ezek a dolgok teljesen jelentéktelenné válnak.
2012. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Szerintem ez nem korfüggő, van aki ilyen 17 vagy 20 évesen is. Azért vannak fokozatok, nem a bulizással van bajom hanem a részegekkel és akik ott idegenekkel kavarnak azokat nem tudom megérteni, bár nem ítélem el. Szeretek sétálgatni, szeretem a természetet a nyugalmat, de havi egyszer azért jól esne elmenni táncolni vagy valami aktívabb dolgot csinálni.

Sablondumának hangzik, de rövid az élet és tapasztalom is, nem tudom hova lett az elmúlt pár év, nem szeretném ha így eseménytelenül telnének el az évek.


21/N

2012. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Jelen! Csak sajnos sosem futok össze ilyennel... 37N
2012. júl. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

Több probléma is van.

1. Ez valójában nem kérdés, hanem párkeresés.

2. Leírtad, hogy mit nem szeretsz, de azt nem írtad le, hogy mi igen. Tehát te vagy Mr.Dögunalom.

Szórakozni lehet kulturáltan is, nem csak diszkó és habparty létezik.

Főállasú kocka vagyok, aki még néha olvasni is szokott. Eljárok szórakozni, koncertekre és versenyezni is szoktam.

2012. júl. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

15-ös.

Fogadjunk elvàltàl, s legalàbb egy gyereked van.

35/f

2012. júl. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Ilyen pasit keresek...:O

Rengeteg ilyen lány létezik, pl én a barátnőimmel sosem bulizunk, iszunk, cigizünk...séta+mozi+kávé=szórakozás:D 20/L

2012. júl. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
54%

A séta nem szórakozás, az olvasás nem hobbi.

Kérdező, nekem úgy tűnik, tartod magad az általad kitalált szabályokhoz, és a partneredtől is elvárnád ugyanezt. Nem írtad, mit szeretsz csinálni, mivel nyűgöznéd le a lányt. Azzal, hogy komoly vagy? Ne már... Barátaid vannak? A lánynak lehetnek, vagy 30 évnyi nyomorúság után az első lányt magadhoz kötöznéd? Képes lennél a komolyságoddal felvenni a harcot a többi hímmel szemben? Évekkel később is érdekes lennél?

A helyedben ezen gondolkodnék el. A feltételeidnek megfelelő, fiatal lány nincs, legalábbis egészséges, vagy nem a végtelenségig vallásos. Nálad idősebb nők, esetleg gyerekkel, ők jók lehetnek, szerintem.

2012. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

6, 10, 19 szavaira bólogattam itt nagy amplitúdóval, de azért a saját véleményem is elmondom:


a legideálisabb pasi sem vonzó, ha nincs egyénisége. A szöveg, amit eddig írtál, nagyon sztereotíp és üres. Egy merő panasz. Nem vonzó. Legfeljebb hasonlóan besavanyodott embereknek.

Nem a preferenciáddal van a baj, alapvetően sokan preferálják azt, amit te. De ez a világlátás ("elvadult, értéktelen") a nagyon, nagyon taszító azoknak, akik jól akarják magukat érezni.

2012. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!