Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban elhízott, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban elhízott, de fogyni nem akaró lányok, mért nem akartok lefogyni?

Figyelt kérdés
Vannak lányok (tudom pasik is, de a kérdés most inkább a lányokra irányul)akikre feljönnek a plusz kilók egy kapcsolat során és ha a fiú ezt szóvá teszi, akkor jönnek vádaskodások és hogy ő már nem szereti hasonlók. Ugyanakkor elvárják az őszinteséget a fiútól, de ilyenkor vhogy nem akarják megérteni a másik fél álláspontját. A fiúnak megtetszik a lány de az felszed magára X kg és ez egyre csak fokozódik,akkor a fiúnak mért kellene így is elfogadnia a lányt? _Ha a lány szemmelláthatóan észreveszi hogy hízik és ez kezd elharapódzni, vagy már előtte mért nem jut önszántából arra, hogy megállítsa a folyamatot és ne hízzon tovább, és ha a pasi ezt szóvá teszi mért veszi sértésnek?

2012. júl. 2. 00:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A lányok különösen érzékenyek, ha az alakjukról van szó, ideges lesz mikor ezt mondják neki, én is ideges lennék, de azt nem értem, hogy miért kell vádaskodni, ahogy te mondtad.
2012. júl. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ha jogos a kritika miért leszel ideges, vagy miután megnyugodtál a dolgot nem lehet feszültségmentesen megbeszélni?
2012. júl. 2. 00:45
 3/23 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
85%
Szerintem ez alap dolog lenne, hogy ennyire mindenki figyeljen magára, legalább annyira, hogy ne szégyelljen strandra menni.
2012. júl. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Azért lennék, ideges, mert tudnám, hogy el vagyok hízva, és ez feldühítene. Azt viszont nem tudom, hogy miért nem lehet megbeszélni utána. De szerencsére nekem nincsenek ilyen problémáim.
2012. júl. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem az iylen hízások hátterében midnig valami lelki ok áll igazából
2012. júl. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen egyet értek veled. (lány vagyok)

Ezt sosem értettem, ha barátom csak viccből is beszól, hogy nem kéne annyit enni, vagy valami, rögtön az villan be, hogy úristen, holnaptól kétszer annyit járok majd edzésre, nehogy már elhízzak, végtére is nem a kövér énembe szeretett bele, hanem a csinosba. (bár az ő beszólásai, csak cukkolások, igazából nem szoktam elhízni, pont emiatt, nem akarom, hogy így lásson, és amíg nem gátol semmi a sportban, meg hasonlókban, addig teszek érte)

Nem tudom mi olyan rémesen sértő van ebben, de főleg mi olyan felfoghatatlan, hogy ha valaki tönkreteszi a külsejét, akkor miért várja, hogy a párjának ugyanúgy tetszen?

Ez elég éretlen és idióta hozzáállás.

21L

2012. júl. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész gyökerét korábban kell keresni. A barátnőmnek jó alakja van ( teljesen normális, nem az anorexiás modell fajta), viszont ő mindennap belenéz a tükörbe, és rendszeresen jár edzeni. Télen neki is feljön pár kiló, de ledolgozza, mert őt zavarja. Nagyjából minden magára adó lánynak/nőnek ilyennek kellene lennie ( kivéve akik hormonális dolgok/gyógyer stb miatt szednek fel sokat) és akkor ez a kérdés meg sem született volna. :)
2012. júl. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Oké, hogy számít a külső, de én alapból csak olyan emberekkel járok, akiket a belsőjük miatt is értékelek. Arról meg már nem beszélve, hogy néhány év múlva úgyis megöregszünk és csúnyák leszünk. Akkor meg nem mindegy?

Elvégre, ha csak a külseje miatt vagyunk valakivel, az úgyse szerelem, hanem csak vonzódás. Ilyen esetben továbbálhatunk, ha meghízik a partner.

2012. júl. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig sokféle nő létezik. Vannak, akik telezabálhatják magukat hamburgerekkel és vannak, akiken már egy süti is meglátszik. Azt sem szabad elfelejteni, hogy a nők anyagcseréje sokkal lassabb, mint a férfiaké, úgyhogy nem kéne őket "nemtörődömnek" hívni, ha meghíznak egy kicsit.

Hidd el, minden nő szeretne csinos lenni, és minden nőn nagy a nyomás, hogy megfeleljen.


Neked az lenne a dolgod, hogy a tudtára adod a párodnak, hogy neked jobban tetszene, ha egy kicsit lefogyna, DE azt is a fejébe kell vésned, hogy te így is szereted.

2012. júl. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

" Vannak, akik telezabálhatják magukat hamburgerekkel és vannak, akiken már egy süti is meglátszik. Azt sem szabad elfelejteni, hogy a nők anyagcseréje sokkal lassabb, mint a férfiaké, úgyhogy nem kéne őket "nemtörődömnek" hívni, ha meghíznak egy kicsit. "


És ennek a változatosságnak megfelelően minden nőnek alkalmazkodni kéne a fizikai adottságaihoz és annak megfelelően élni. Nem a kis meghízásról van sz, az természetes hogy ingadozik vki súlya, de ha vki láthatóan elhízik azt nem kell elfogadni, arra hivatkozva, hogy a belső fontos és ha szeret úgy is elfogad.

2012. júl. 2. 03:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!