Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban elhízott, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban elhízott, de fogyni nem akaró lányok, mért nem akartok lefogyni?

Figyelt kérdés
Vannak lányok (tudom pasik is, de a kérdés most inkább a lányokra irányul)akikre feljönnek a plusz kilók egy kapcsolat során és ha a fiú ezt szóvá teszi, akkor jönnek vádaskodások és hogy ő már nem szereti hasonlók. Ugyanakkor elvárják az őszinteséget a fiútól, de ilyenkor vhogy nem akarják megérteni a másik fél álláspontját. A fiúnak megtetszik a lány de az felszed magára X kg és ez egyre csak fokozódik,akkor a fiúnak mért kellene így is elfogadnia a lányt? _Ha a lány szemmelláthatóan észreveszi hogy hízik és ez kezd elharapódzni, vagy már előtte mért nem jut önszántából arra, hogy megállítsa a folyamatot és ne hízzon tovább, és ha a pasi ezt szóvá teszi mért veszi sértésnek?

2012. júl. 2. 00:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
"És ennek a változatosságnak megfelelően minden nőnek alkalmazkodni kéne a fizikai adottságaihoz" < ez így van :)
2012. júl. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Én bármerre járok, nem igazán látok túl sok valóban kövér lányt (aki nem csak túlsúlyos), sőt több szép lányt látok, mint nem szépet. Persze az is lehet, hogy azért, mert ezekre figyelek fel.


Ha a betegség kizárható és nem is arról van szó, hogy valakit állandóan tömtek a szülei gyerekkorában, akkor pótcselekvésből ehet többet a kelleténél. És persze, hogy nem esik jól, ha kritizálják! Ez ugyanolyan dolog, mint hogy egy erős bagóst azért piszkálnak, hogy hagyjon fel a káros szenvedélyével.

2012. júl. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
A sport is lehet jó feszültség oldó pótcselekvés, ha már vmit mindenféleképpen tenni kell, akkor válasszák ezt a túlzó evés helyett.
2012. júl. 2. 07:17
 14/23 anonim válasza:
a dagadt noket szeretem. 21|F
2012. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Azért annyit hozzátennék, hogy persze a pasi elvárja, hogy ne hízzon el, de azért azt is, hogy legyen otthon finom kaja, vagy ha nem is várja el, haza viszi magának. A lányok meg nézhetik végig, ahogy a közös vacsinál a párjuk jobbnál jobb kajákat eszik, ők meg répát rágcsálnak. Szerintem ezért marha nehéz kapcsolatban rászánni magát az embernek, mert jókat enni együtt jó érzés. És ahhoz, hogy emiatt ne kínlódjon a nő, az kellene, hogy a pasi is toleránsabb és nem eszi a velős pirítós után a chipset sörrel a tévé előtt, hanem igyekszik ennyivel segíteni a párjának, hogy nem hord haza semmit, ami nem fér bele egy fogyókúrába.
2012. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
56%
szerintem azért mert azt gondolják, már megkapták a párjukat, már nem fontos neki annyira tetszeni mint az elején. ostobának és igénytelennek tartom az ilyen nőket. én 10 év múlva is szeretnék a barátomnak tetszeni, nem csak addig ameddig megszereztem.meg is kell tartani.. amúgy sajnos a nők nagy többségére ez a jellemző, az elején smink, jól öltözködés, jó haj stb, idővel már megfelel a 0smink, a gyorsan felkapok valamit, és a valahogy nézzen ki a hajam..
2012. júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

02:21 lényegében igazad van, de ha addig bírta magát tartani, miért hagyja el magát sok lány miután kapcsolata van? Én pont azóta mozgok többet, meg igyekszem mindig csinos lenni, mióta van barátom, mivel most van kinek tetszeni :D Mindazonáltal tudom, hogy ő nem azért szeret, mert x kiló vagyok, meg hogy nézek ki, de megteszek minden tőlem telhetőt, hogy azt mondhassa, egy jó csaj a barátnője :D


Persze, ha valakinek egészségügyi okokból mennek fel a kilók, akkor nincs mit tenni, amiket írtam, csak azoknak szól, akik egyszerűen "leeresztenek" kapcsolatban, és nem foglalkoznak magukkal.

2012. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
a 15-ösnek nagyon igaza van! egy fiú csak olyat várjon el a párjától, amit ő is megtesz. ismerek jópár olyan pasit, akinek olyan sörhasa van, mintha terhes lenne, állandóan zabál a barátnőjét meg b*asztatja, hogy kövér...nem csak egy nőnek kell igényesnek lennie, hanem a két félnek kell olyan kapcsolatot teremtenie, hogy legyen lehetőség a kiegyensúlyozott, egészséges életre. egyébként meg vannak pasik, akik szeretnek jókat enni és olyan nők, akik meg szeretnek jókat főzni és szerintem egyiket sem zavarja, ha jó kis husik lesznek. nem hiszem, hogy minden embernek tökéletes alakkal kellene rendelkeznie, a lényeg, hogy magadnak és a párodnak tetsszél. ha meg egy nő nem tetszik nektek az utcán, akkor ne nézzetek rá és kész. nézzétek azokat, akik tetszenek.
2012. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy tükröt próbál tartani neked. Te nem változtál meg valamiben ami neki nem tetszik, de tudnál változtatni rajta?
2012. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én is ebben a problémában szenvedek. Pont a párkapcsolat előtt fél évvel fogytam igen nagy erőbefektetéssel 13 kg-t. Amikor már nagyon jól éreztem magam a bőrömben. Mindig is nagyon hízékony voltam, amúgy is, de a pajzsmirigy problémám miatt pláne.


Összejöttünk az exemmel, nagy boldogság minden. Mivel ált a fiúk jó sokat ehetnek (legalábbis én a vékonyabb srácokhoz vonzódom) és kérte, h egyek mindig vele. Igaz kevesebbet szedtem magamnak, de úgy elhíztam, hogy "öröm nézni". Visszament szépen az a lekínklódott 13 kg. Hozzá kell tegyem, hogy nekem a súlyom megtartásához is annyit kell ennem, mint más a legnagyobb fogyókúrájában...


Most sem kapcsoalt, sem vékonyság. Komolyan, kedvem támad a végén szinglinek maradni...

Ám tudom, nem ez a megoldás, legközelebb nagyobb figyelmet kell fordítnom erre.


24N

2012. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!