Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül 3 ellen. Jogosan röhögtek ki? élen a párommal.

Figyelt kérdés

a párom elhívta hozzánk egy barátját annak a bnőjével. leültünk a konyhába beszélgetni. megkérdeztem kérnek e valamit pl inni, most főtt le a tea, de nagyon üdítő sajnos most nincs. megköszönték, hogy igen elfogadják a teát. én elkezdtem citromot karikázni, hogy bájosabb legyen a pohár szélére fűztem, ami nehezen ment,de elszorgosgottam rajta egy darabig. ekkor a párom durván, fellengzős hangnemben rámszólt, hogy hozom már azt a teát, vagy mi lesz. ez nekem nagyon rosszul esett, úgy nézett ki a szitu, mintha ő dirigálna otthon az asszonynak, hogy főzzél, mossál, haladjál...így sajnos a reakcióm, hasonlóan az ő fellengzős hangnemét leutánozva, látod, hogy azt csinálom! erre a párommal összemosolygott rajtam a csaj, annak a barátja meg úgy tett mintha ő szégyellné magát helyettem.


tiszta kínos volt a szitu. de ha nem szóltam volna semmit, nekem az is nagyon rosszul jött le, hogy mások előtt, szinte ugráltat a párom, miközben én kínáltam meg őket, tehát olyan megalázó volt.



nos.most az egészben én voltam tényleg aki "bunkó"?


azt az egyet sajnálom, hogy szinte minden szitu a társadalomban ilyen a párommal. mintha mi nem is összetartoznánk egy párként, hanem két ember egymás mellett. ha érti valaki miről beszélek.


2012. júl. 2. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát egy kicsit lekezelő de gondolom baromi türelmeten és nem tudja értékelni ha te mutatosan akarod kivinni a teát.. szerintem beszéld meg vele ha nem veszi figyelembe és minden alkalommal megaláz akkor lesznek még gondok
2012. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagy ezzel egyedül. Az én párom is ilyen ha legurít 1-2 sört. Akkor azt hiszi övé a világ és úgy tud beszélni mintha ő lenne az úr a háznál. Erre nekem az a megoldásom,hogy kerülöm az olyan helyzetet ami részéről"beszológatásra" adhat okot.Aztán amikor tiszta a feje beszélek vele. Nektek is meg kell beszélnetek mindenképpen.
2012. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem mindenképp beszéld meg vele. Lehet, hogy ő csak poénnak szánta, de rosszul sült el. Viszont ha tényleg lekezelő veled, akkor szerintem nem éri meg elviselni, hogy másik előtt megalázzon.
2012. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott ezt a barmot, ne legyél egy ilyen tapló paraszttal!
2012. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
"nos.most az egészben én voltam tényleg aki "bunkó"?" NEM. Te nem voltál bunko, csak rosszul eset Neked,ami teljesen normáli.. nem vagy "Derpina aki Derp-nek szökdösik"(Nem tudom a korod, de a mai fiatalok ezzel vannak el) :D szóval szerintem beszéld meg vele hogy ne haragudjon de nem vagy a csicskája, ha meg nem tetszik neki akkord hadd már ott ezt a szerencsétlent..
2012. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

már próbáltam beszélni vele erről. a megbeszélés vége mindig az, hogy még pluszban ő néz engem hülyének. de nem egyszer az én káromra szól be, az én káromra poénkodik :(

pl ugyanezen pár előtt, amikor lent voltunk a ház előtt, én szóltam hogy felmegyek, kérdeztem a párom kb mikorra várjam. erre nagy vagányan bevágja előttük, hogy 4 vagy 6 óra múlva mi tudja ő, és úgy nézett rám, mint egy idiótára kiröhögve.

na otthon ebből is az lett, hogy én nem értem a poént. érteném én, ha nem rám lenne kiélezve...

2012. júl. 2. 21:44
 7/15 anonim ***** válasza:

Ketteske, tehát amikor a férjed besörözik, akkor szinte gubbasztasz a sarokban, lábujjhegyen járkálsz stb, csak ohgy ne szóljon le? Látom ez kell a nőknek. Amúgy mindig is tutam ,hogy a női léleknek a megalázkodás kell. Nagyon sokszor láttam már példát rá.


A női lélek vágyik a megalázásra.

2012. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek meg:


"azt az egyet sajnálom, hogy szinte minden szitu a társadalomban ilyen a párommal. mintha mi nem is összetartoznánk egy párként, hanem két ember egymás mellett. ha érti valaki miről beszélek."


Ha ez felmerült, akkor úgy is van. Így érzed és helyesen, mert úgy is van. Nem hiába mondják, hogy a nők nagyon kicsi %-a (10% alatt) tapasztalja meg a boldogságot. Hát kérdező, te nem vagy ebben az arányban benne.

2012. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 lila nyuszi ***** válasza:
Szar egy kapcsolat, dobd ki! Ilyen tuskók nem érdemelnének barátnőt.
2012. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 omba ***** válasza:

"mintha mi nem is összetartoznánk egy párként, " - nem is.

Ő egy bunkó, te meg nem.

Nem tudom, mit tud ezen kívül, - de az fogyni szokott, a jellem meg meg már nem nagyon változik 10 éves kor után, csak súlyosbodik majd a bunkósága.

2012. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!