Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden éjjel arra ébredek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden éjjel arra ébredek, hogy a barátnőm "rám mászik". Valamit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés, de nekem elég nagy probléma :D


Nem olyan értelemben mászik rám, hogy szexelni akar, hanem alvás közben szorosan odabújik, átölel, fejemhez dugja a fejét, ilyesmik. Elalszunk éjjel pl. kézen fogva, vagy egymástól külön (mert én nem nagyon tudok összebújva aludni), erre pár órával később, vagy hajnalban mindig arra ébredek, hogy szinte rajtam fekszik már, vagy annyira hozzám mászott hogy szinte lelök az ágyról. :D

Ezzel alapból nem lenne baj, aranyos, de ha én éjjel felébredek, akkor legalább egy óráig nem tudok visszaaludni, nem tudom miért.. de csak fetrengek, ki kell mennem wc-re, vizet inni, stb, és nem tudok elaludni, csak nagyon nehezen... És így reggel mindig fáradtan kelek.

Az a baj hogy a barátnőm nem tudatosan csinálja ezt, hanem alvás közben közeledik felém. :D Lehet ez ellen valamit tenni? Mondtam már persze neki, de ő se tud mit csinálni, hiszen alszik közben...


2012. jún. 17. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
majd megszokod :D örülj neki, hogy ilyen :)
2012. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
parnat tesztek kozetek, oszt oeleli majd a parnat
2012. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Még álmodban is odavan érted, én el tudnám viselni.


29f

2012. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
aludjatok külön ágyban
2012. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
de jó is lenne ha nekem ilyen problémáim lennének,Istenem !!!
2012. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Fu hallod, legyen ez a legkisebb problémád. :D

Biztos nem vagy elég fáradt, hogy könnyen elaludj. Csinálj elalvás előtt valami edzést, vagy akármit, hogy kimerülj, könnyebben el fogsz aludni, az biztos.

2012. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Már bocs, de: Ó TE HÜLYE! :)

Szeretetre vágyik! És ha ilyen bújós, és még ha te nem is szereted ezt a részét, akkor is tégy a kedvére!

Hidd el, jó az! :)

2012. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy aludtunk hogy reggel barátnőmet már nem lehetett leszaggatni se rólam. De én élveztem nagyon.

Nagyon hiányzik :'(

2012. jún. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
de édes! (: idővel majd talán megszokod. szerintem hiányozna neked ez a dolog, ha megszűnne... (:
2012. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
miért kell fájdítani sok egyedül élő férfi szívét?Fogadok téged csak a rosszindulat hajt... Mert ez nem probléma,ellenkezőleg
2012. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!