Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül 3 ellen. Jogosan röhögtek ki? élen a párommal.

Figyelt kérdés

a párom elhívta hozzánk egy barátját annak a bnőjével. leültünk a konyhába beszélgetni. megkérdeztem kérnek e valamit pl inni, most főtt le a tea, de nagyon üdítő sajnos most nincs. megköszönték, hogy igen elfogadják a teát. én elkezdtem citromot karikázni, hogy bájosabb legyen a pohár szélére fűztem, ami nehezen ment,de elszorgosgottam rajta egy darabig. ekkor a párom durván, fellengzős hangnemben rámszólt, hogy hozom már azt a teát, vagy mi lesz. ez nekem nagyon rosszul esett, úgy nézett ki a szitu, mintha ő dirigálna otthon az asszonynak, hogy főzzél, mossál, haladjál...így sajnos a reakcióm, hasonlóan az ő fellengzős hangnemét leutánozva, látod, hogy azt csinálom! erre a párommal összemosolygott rajtam a csaj, annak a barátja meg úgy tett mintha ő szégyellné magát helyettem.


tiszta kínos volt a szitu. de ha nem szóltam volna semmit, nekem az is nagyon rosszul jött le, hogy mások előtt, szinte ugráltat a párom, miközben én kínáltam meg őket, tehát olyan megalázó volt.



nos.most az egészben én voltam tényleg aki "bunkó"?


azt az egyet sajnálom, hogy szinte minden szitu a társadalomban ilyen a párommal. mintha mi nem is összetartoznánk egy párként, hanem két ember egymás mellett. ha érti valaki miről beszélek.


2012. júl. 2. 21:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom mondani, hogy lányok ti vonzódtok az ilyen férfiakhoz. Ezt ti főztétek magatoknak.
2012. júl. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

engem az bizonytalanított el, hogy ketten álltak a párom mellé velem szemben. ezért nem tudtam magamat gyötörjem e ezzel, hogy szinte kilógok a társaságból is ilyenek miatt. mert 90 %-ban ilyen szituk alakulnak vele nekem mások előtt.


pl miért mosolygott rá a csaj amikor felemeltem a hangom? annak a párja is miért mellettük állt? rögtön spontán reakcióval.

2012. júl. 3. 16:46
 13/15 omba ***** válasza:

1. azért lógsz ki a társaságból, mert nem vagy odavaló - ezt már írták páran - de ne bánd.

2. a bunkó jellemtől eltekintve: nem frankó az, ha valaki kér féle-képpen viselkedik. akkor sem, ha sötét szobában ne teszi a kezét a szája elé, ha ásít, akkor még kevésbé, ha a párjával attól függően viselkedik, hogy látják-e mások, vagy sem.

3. a "pár"-nak szerintem dolga az is, hogy akkor is melléd álljon, ha ügyetlen vagy, vagy tévedsz, - itt meg erről szó sincs

4. elég kevés sikere lehet a pasinak, ha a te károdra, indokolatlan poénkodással kell fokokznia

2012. júl. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért mosolyogtak össze, mert ők pont ugyanolyanok, mint a párod. Tudod, madarat tolláról...
2012. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Keress magadnak más férfit, hidd el találni fogsz. A párod nem érdemel Téged és nem fog megváltozni. De ha szenvedni akarsz, maradj vele.
2012. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!