Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretne tudni mindent rólam, a szexuális előéletemet is beleértve, mi az, amit semmiképp se mondjak el belőle?

Figyelt kérdés

A barátommal már egy éve együtt vagyunk, és komolyan gondoljuk, hogy együtt is maradunk. A barátomnak én vagyok az első és az egyetlen lány az életében, míg engem 3 fiú is lefektetett. Ezt már önmagában is szégyellem, de ráadásul nem is élveztem a velük „szeretkezést”, mert az egyik büdös, a másik picifarok, a harmadik meg érzéketlen volt. A barátommal ezt próbálom megértetni, de pár dolgot azért próbáltam szépítgetni, ami idővel kibukott. Most elvárja tőlem, hogy teljes részletességgel számoljak be az exeimmel töltött időről, amikor azt én el akarnám felejteni, és nagyon fájdalmas feleleveníteni. A barátomat nagyon szeretem, megbízok benne, mégis szégyellem előtte a múltam, és magam előtt is, mert én nem ilyen vagyok. Azok meggondolatlan döntések voltak, nem vártam semmi komolyabbat azoktól a fiúktól, ők is inkább csak a szexet akarták tőlem, nem is szerettem őket. A barátom pedig akarja tudni az életem mocskait, nem éri be annyival, hogy nagyon nagyon rossz volt, útálom magam emiatt, és soha többet nem akarok ilyet csinálni. Neki is sokat számít, hogy mással is lefeküdtem, ő nem véletlenül maradt szűz, míg meg nem ismert.


Normális, hogy ilyenekről faggat a barátom? Más kapcsolatokban is jellemző ez? Mennyit mondhatok el a történtekből, és hogyan tálaljam, hogy ne hagyjon el?



2012. júl. 2. 21:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem normális, hogy a szexuális előéleted érdekli. Testileg-lelkileg együtt vagytok, de őrá maximum annyi vonatkozik, amennyit te jó szívvel megosztasz vele.

Én ilyen követelőzésnek márpedig nem engednék. Mégis mit gondol?

2012. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
60%
nem irirgylem a barátodat... amúgy lehet hogy segitene, ha elmondanád neki egyszer az egészet és utána nem faggatna tovább.
2012. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
írd le neki papírra mint valami önéletrajzot Amilyen hülye biztos tetszeni fog neki
2012. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%
Jajj hát én is szoktam ilyenről beszélni a barátommal. Oké mi nem vagyunk komoly kapcsolatban. 3 pasi az semmi. Nehogy már szégyelned kéne. Én rengeteggel volna na nekem lenne mit letagadnom.
2012. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi köze a szexuális előéletedhez. Én még csak azt sem tudom, párom hány nővel volt előttem, de nem is érdekel, mint ahogy őt sem érdeklik az exeim. 25N
2012. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
igen másoknál is jellemző ez a probléma de hosszútávon nagyon sok problémát fog okozni ha elmondod 3 pasit mert faggatózni fog kivel és hogyan történt és oda fogsz jutni hogy lehet boldogabb lesz nélküled úgy hogy szerintem ne mond el nincs köze hozzá mit tettél sokkal boldogabbak lesztek ha nem tudja
2012. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
a baj az, hogy a párodnak nem voltak exei.
2012. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki hogy ez a multad, és hogy nem akarod részletezni, de volt 3 másik fiú akivel lefeküdtél.Ennyi. Amúgy hány éves vagy?
2012. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
ha belegondolok az sem jó ha olyan embernek vallom magam amilyen nem vagyok és nem engem szeret hanem azt akit hazudok hogy vagyok nem !
2012. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

ez az egyik ok, ami számomra a kapcsolat végét jelenti, ha a partner a multbeli dolgaimról kérdez. 1-nap még oké, de akkor is csak annyit hogy max "Keresztnév" "Együtt töltött idő".


18/f

2012. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!