Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férfi szakít a nővel:akko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi szakít a nővel:akkor a nő semmiképp se kezdeményezze a kibékülést, ne is keresse, meg kell várni amíg a férfi esetleg jelentkezik, jól gondolom?

Figyelt kérdés
Ha a nő fontos neki,akkor megkeresi.Ha a nő kezdeményezne,az kiábrándító a férfi számára,mert akkor azt gondolja,hogy a nőnek nincs tartása.Ugye?
2012. márc. 10. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:

erre nincsenek szabályok.

max a tiniknél vannak ilyen hülye téveszmék,mint amiket felvázoltál,de ott teljesen mások a tétek.

normális esetben a további életed a tét,míg tiniknél a társasági beégés félelme.

2012. márc. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Érdekes amit írsz,mert ezt írják általánosságban egy női fórumon 30-40évesek...akkor hogy van ez?:)
2012. márc. 10. 01:10
 3/9 anonim válasza:

sztem nem gondolod jól ...

... aztán ennyi infóból még általánosságban sem lehet tanácsot adni ... az sem egyértelmű, hogy most összeveszés történt, vagy szakítás, vagy mind a kettő?


... és miért ne lehetne a másikat keresni azzal a céllal, hogy tisztázzátok az esetet? .... vagy hogy odaadd neki a holmiait és elkérd a sajátjaid?

2012. márc. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem első szakítás,de ez a legkomolyabb azon a téren,hogy most végképp nem jelentkezik semmilyen módon.Én félre tudtam már rakni a büszkeségem,és kezdeményeztem régebben.De nem gondolom hogy ez a nő dolga.A másiknak is kell tenni valamit az ügyért,főleg úgy,hogy nem érzem magam hibásnak.Egy dolga maradt csak nálam,de nem létfontosságú.Úgy érzem ha én jelentkeznék,beismerném hogy igaza van mindennel kapcsolatban,amit rám mondott.Ezt nem akarom.A férfiak meg amúgy se szeretik ha kepeszt utánuk egy nő.Elvileg.
2012. márc. 10. 01:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Kezdeményezni fogsz újra és újra, mert jól néz ki. Addig bármit megtehet veled, amíg nem találsz egy nála is jóképűbb pasit.
2012. márc. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem egy Adonisz,nincs szó a külsőről.
2012. márc. 10. 09:01
 7/9 anonim válasza:
Sztem ha szereted ne add fel csak ne erőltesd és ha Ő is szeret majd kibékültök türelem csak ezt tudom javasolni addig meg foglald le magad bár könnyű mondani tudom.
2012. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem jelentkeztem nála,erre derült égből villámcsapásként felhívott egy percre szombaton,ezzel a szöveggel:"Hogy vagy?Én jól vagyok.Már meg is bántam,hogy felhívtalak,mert mi nem vagyunk együtt.."Meg még mondott 2hülyeséget.Ennek örülök h nem én jelentkeztem először,de nagy hülyeségeket mondott.Azóta megint se kép se hang.Talán ő is vívódik,de már nem kattog rajta folyamatosan az agyam.
2012. márc. 12. 09:17
 9/9 anonim válasza:

"Nem első szakítás,de ez a legkomolyabb azon a téren,hogy most végképp nem jelentkezik semmilyen módon.Én félre tudtam már rakni a büszkeségem,és kezdeményeztem régebben.De nem gondolom hogy ez a nő dolga.A másiknak is kell tenni valamit az ügyért,főleg úgy,hogy nem érzem magam hibásnak.Egy dolga maradt csak nálam,de nem létfontosságú.Úgy érzem ha én jelentkeznék,beismerném hogy igaza van mindennel kapcsolatban,amit rám mondott.Ezt nem akarom.A férfiak meg amúgy se szeretik ha kepeszt utánuk egy nő.Elvileg."


... a ffiak is szeretik, ha hajtanak utánuk ... az növeli az egót ... =)

... gondolkozz el azon, ha valótlan dolgokkal vádolt meg, akkor vagy meg akart tőled szabadulni, vagy ő azt valós sérelemnek érezte ... lehet tisztázni kéne ...

... azt jól látod, egy kapcsolat 2 emberen múlik, ha ő nem akarja, akkor te hiába keresed nem lesz folytatás ... a kezdeményezés nem a nő és nem a ffi dolga, hanem sztem a kezdeményezőé ... persze általában a nők felhívják magukra a figyelmet így-úgy ... és utána a ffiak szeretnének tőlük ezt-azt ...


sztem érdeklődj felőle néha néha ... de csak max mint egy régi barát ... az energiád nagy részét inkább abba fektesd hogy felhívd magadra a figyelmét! Persze csakis indirekt módon, mert ha azt látja loholsz utána, akkor ő még inkább hátradől ... ellentétes reakciót érsz el ...

figyelemfelhívásra meg az a legbiztosabb, ha jól érzed magad! ... (tudom, ez nem egyszerű!) ... bulizz, kirándulj, utazz, szervezz csajos házibulit stb. bármit amire vágytál a kapcsolatban csak nem volt lehetőséged megvalósítani ...

2012. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!