Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok már végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok már végre normális srácot, hosszútávú kapcsolatra?

Figyelt kérdés

16 éves rocker/metálos lány vagyok, de nem az igénytelen fajta, hanem gyönyörű, hosszú, ápolt szőke hajam van, szép arcom, jó alakom. Eddig 4 barátom volt.

- Az első 4 hét után megcsalt az exbarátnőjével.

- A másodikkal megpróbáltuk a távkapcsolatot, nem ment, talán csak pár napig tartott

- A harmadikkal össz-vissz kb. 3 hetet jártunk megszakításokkal, nem igazán tudta, hogy mi legyen velünk

- A legutóbbival is távkapcsolat volt, 2x találkoztunk, msnen szinte naponta beszéltünk, de egy hónapja nem írt, szülinapomra dobott egy smst, és annyi volt a kommunikáció, tehát úgy tekintem, hogy már nem vagyunk együtt.

Miért nem találok egy normális srácot? Talán az a baj, hogy túl szép vagyok, és nem mernek megszólítani, bepróbálkozni nálam?



2012. júl. 2. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mer van valami gigszer nálad
2012. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
egy kicsit kevesebb ego segítene :D
2012. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
küld el privibe a fb linked
2012. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Vagy ide, mert kíváncsi lettem :D
2012. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
te kedves szerény szép arcú lány szerintem sok problémád nem lehet a rocker srácok eléggé közvetlenek én is az vagyok próbáld újra
2012. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 sambora11 ***** válasza:
Ilyen kérdésekre csak akkor tudunk válaszolni, ha képet is mellékelsz hozzá... amúgy meg ezt a távkapcsolatot felejtsd el! Meg azt is, hogy ha 2 hétig meg pár napig msn-en dumáltok akkor már együtt vagytok...ez egy hülyeség, ilyen nem létezik. Ha majd huzamosabb ideig a szó szoros értelmében együtt vagy valakivel és itt fizikai kapcsolatra gondolok, akkor mondhatod azt, hogy együtt vagytok. Úgyhogy azt tudom mondani, hogy ne keseredj el, mert még igazából nem is voltál senkivel.
2012. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ez nem egó. Sokan mondták már, hogy szép a hajam, ezért el is hiszem. Azt is nem egy-nem kettő sráctól hallottam, hogy szép vagyok, tehát úgy vélem, ez is igaz lehet.
2012. júl. 2. 22:03
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Képet! és akkor majd TALÁN elhiszem ezt az egészet!!! Ha nem kapok képet akkor csúnya vagyol!
2012. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Általában a hűvös vagy beképzelt nőket nem merik megszólítani illetve nem akarják a pasasok. Ha egy szép nő szomorkásnak tetteti magát és elvonul a sarokba, 5 perc múlva három pasas is meg fogja környékezni ha szép.

Egyébként ha a volt barátnő vonzóbb volt, akkor vagy a szexet kell egy kicsit felpörgetned vagy vannak a társaságban még más szép lányok is.

2012. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
igen túl szép vagy és a srácok félnek a tökéletes csajoktól. Ezért van minden túl szép nőnek ronda pasija, neked is az lesz,amikor megunod, hogy kib@sznak a jó pasik, mert azt hiszik bármikor lecserélheted őket.
2012. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!