Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok már végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok már végre normális srácot, hosszútávú kapcsolatra?

Figyelt kérdés

16 éves rocker/metálos lány vagyok, de nem az igénytelen fajta, hanem gyönyörű, hosszú, ápolt szőke hajam van, szép arcom, jó alakom. Eddig 4 barátom volt.

- Az első 4 hét után megcsalt az exbarátnőjével.

- A másodikkal megpróbáltuk a távkapcsolatot, nem ment, talán csak pár napig tartott

- A harmadikkal össz-vissz kb. 3 hetet jártunk megszakításokkal, nem igazán tudta, hogy mi legyen velünk

- A legutóbbival is távkapcsolat volt, 2x találkoztunk, msnen szinte naponta beszéltünk, de egy hónapja nem írt, szülinapomra dobott egy smst, és annyi volt a kommunikáció, tehát úgy tekintem, hogy már nem vagyunk együtt.

Miért nem találok egy normális srácot? Talán az a baj, hogy túl szép vagyok, és nem mernek megszólítani, bepróbálkozni nálam?



2012. júl. 2. 21:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát ez a túl szép vagyok és nem mernek megszólítani legenda baromság.

Az ne lehet hogy veled van a hiba? Az első srác megcsal téged, a másodiknak akadály a távolság a másik 3 hét után sem volt biztos abba hogy most mi legyen veled... Az utolsóval meg két találkozás után jársz? Ügyes vagy.

16 évesen már 4 barátod volt. Ez a 4 ember milyen időintervallum alatt zajlott le?

2012. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

sztem meg túl ijesztő vagy, meg túl szép is, hát ez nem túl jó kombináció :D

De hajrá, még benne vagy a korban bőven nyugi!

f18

2012. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy valóban a szépség áll a dolog mögött. Én se igen mernék bepróbálkozni :)
2012. júl. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Írj privit, aztán megbeszéljük, hogy miért nem ilyen kitartóak a szép hosszú hajú rockos csajokért a fiúk!

17/f

2012. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
nekem is kuldd el az fb linked uzenetbe :)
2012. júl. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem túl beképzeltnek tűnsz. Nem nagyon az igényeid?
2012. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

én normális fiú vagyok :) ha gondolod, írj :)

18/f

2012. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem mert ez akkora kamu mint a szar.xd Ha tényleg olyan szép lennél tapadnának.xd De ha biztos vagy benne küldj képet.:D DE ha igaz, akkor vegyél vissza az egódból és majd sikerül. Nem attól leszel szép ha te mondod azt, hanem ha egy pasi mondja.:D Haha.xdd Ja és biztosítalak ,hogy egy rocker/metál csaj nem így beszél magáról, szóval ne pózerkedj.:)

Üdv.: Egy vérbeli rocker/metál csaj!;P Na cső.

2012. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!