Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják meg magukat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják meg magukat a fiúk ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés

Szóval...

Megismerkedtem egy sráccal, teljesen egyezett az ízlésünk,hobbink, szokásaink. Nagyjából szerelem volt első látásra, és 3 hétig egy percre sem hagytuk abba a beszélgetést (sms, skype, wow).

Aztán egy idő után valahogy a kapcsolatunk elment abba az irányba, hogy örökkön örökké.

Azt mondta, hogy élete legnagyobb vágya hogy legyen 3 gyerekünk,örökké együtt legyünk,és minden nap öleljen és csókoljon,és mondta, hogy folyton rám gondol és rólam is álmodik.

Megmondtam neki, hogy én is így érzek, és 2 napig "tervezgettük" a közös jövőnket...

Aztán megkérdeztem tőle,hogy vajon ez a kapcsolat/érzés meddig fog tartani, és azt mondta, hogy reméli örökre, mert nem tudna nélkülem élni.


Ezután elbúcsúztunk, és azóta nem beszéltünk (2 nap),írtam neki de nem válaszolt, és nem értem mi is van most.


Egyik nap még azt mondja, hogy 3 gyereket akar, egy dombon egy kertesházban lakni velem, és együtt megöregedni,másik nap meg hozzám sem szól?...


Most el kéne felejtenem, vagy mi? Mitől változott meg minden? Segítség :(


2012. júl. 3. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Életkor? Mert tini korban - valljuk be - van ilyen....
2012. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kikapcsolták náluk a netet.
2012. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 okoska31 ***** válasza:
100%

a cyber térből nem akartok áttérni mondjuk a közterekre? személyesen folytatni, esetleg...

mellékesen szépeket írni nem tart sokáig.

2012. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

19 és 21 évesek vagyunk.

Randiztunk volna pénteken, de ezek szerint ebből sem semmi...

És ha kikapcsolták is a netet, smst tudott volna írni.

2012. júl. 3. 14:39
 5/14 anonim ***** válasza:
lehet az is hogy valami történt vele nem lehet tudni :S
2012. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem gondolta komolyan. Tetszel neki, és emiatt elragadtatta magát, te meg komolyan vetted.

Gondold végig: 21 évesen hogyan, mire tervezne már családot? Ami a nagyobb baj, nem is ismer! Rosszabb esetben az is előfordulhat, hogy nem egy 21 éves srác, hanem egy 45 éves pocakos apuka ül a másik gépnél...

Felejtsd el, lépj tovább, más választásod úgy sincs.

2012. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Láttam webcamon, szóval nem egy 45 éves apuka :)


De ha meg tetszem neki, akkor miért lépett volna le?

Az egy dolog, hogy nem gondolta komolyan, fiatal stb.

Én is tudom, hogy egy ennyi idős fiú a legkevésbé sem ezekre vágyik, de ha tetszettem neki (mert ezeket mondta) akkor mitől változott meg ez hirtelen? Egyik napról a másikra már nem tetszem neki?

2012. júl. 3. 14:50
 8/14 anonim válasza:
100%
ugyanezt csináltam egy fiúval egyik nap tetszett meg minden másik nap meg undorodtam tőle. nem akarlak elkeseríteni de ezek nem komoly érzések vtak amiket leírt lehet csak az hiányzik neki h legyen vkilye és h tudjon írni vkinek és lehet h nem te tetszel neki hanem maga az érzés :(
2012. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ennek kb. ezer és egy oka lehet. Nem érdemes ezt kutatni, mert úgyse fogsz rájönni, max. ha ő megmondja, egyébként csak találgatni lehet. Lehet, hogy beszari és megijedt, lehet másik nő a tarsolyában, lehet akármi más.

A tanulság, hogy azt nem szabad komolyan venni, ha tetszel a másiknak, mert az tök jó dolog ugyan, de nem garancia a világon semmire. Főleg így, hogy nem is találkoztatok, írni meg mindenkit azt ír, amit akar.

2012. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 3 évig éltem ilyesféle kapcsolatban egy fiúval aztán egyszer csak huss eltűnt és soha többé nem jelentkezett. Még most is eszembe jut néha.
2012. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!