Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki beszélgetne velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki beszélgetne velem? Szerelmi bánatom van.

Figyelt kérdés
Még mindig reménykedek, hogy a volt barátom visszajön hozzám :(
2012. júl. 3. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ne benne van hogy volt,keress mást.
2012. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm is ebben reménykedik, lehet te vagy az.
2012. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én szívesen elolvasnám a sztorit.
2012. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mit mondanak a körülmények??Ha a volt barátod már rád se néz akkor tök fölösleges reménykedned.Szerintem próbálj meg keresni valaki mást hát ha sikerül! :) Őt meg felejts el ugyan olyan könnyen és gyorsan ahogy ő téged.
2012. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg engedd el. Ha ő nem akar együtt lenni veled, van valaki más már neki, akkor pláne. Csinálj valamit, menj el barátnőkkel valahova, mozi, strand, mittudomén. Kösd le a tudatod mással.
2012. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Megvigasztallak.Nem jön vissza.Most komolyan ne hogy már azért epekedj,aki nem érdemelt meg.Rövid az élet,keress valakit!És zuhanyozz le!
2012. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nézd ami volt elmúlt lépj tovább ne légy már ilyen annyi más ember van a világon ha nincs kapcs ne úgy fogd fel hogy egyedül vagy hanem úgy hogy bárki a tiéd lehet
2012. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, kedves kérdező??
2012. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én például egyedül vagyok egy éve már, és pont teszek rá, hogy van-e kapcsolatom, vagy sem. Nem keresem, hanem megélem azt, ami jön. Ha nem jön, akkor más dolgom van most, és nem a párkapcsolatozás.
2012. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jaj, de sok válasz :D köszi szépen mindenkinek! :) ha írtok privit, leírom a történetet ha érdekel valakit, bár nem túl izgalmas és elég hosszú, de kiváncsi vagyok a véleményekre :D
2012. júl. 3. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!